زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ آذر ساعت 08:15 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۹/۱۳ ساعت 14:48    تعداد بازدید: 112    کد مطلب: 51829

بازدید نماینده مردم استان همدان در مجلس شورای اسلامی از شعبه تامین اجتماعی سامن
محمد کاظمی نماینده مردم شهرستانهای ملایر وسامن درمجلس شورای اسلامی از شعبه تامین اجتماعی سامن بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد کاظمی نماینده مردم شهرستانهای ملایر وسامن درمجلس شورای اسلامی به همراه عبدالملکی بخشدارسامن از شعبه تامین اجتماعی این شهرستان بازدید کردند .
محمد کاظمی ضمن بازدید از واحدهای مختلف شعبه و دیدار با کارکنان درجریان آمار عملکردی شعبه تامین اجتماعی قرارگرفت.
نماینده مردم ملایر وسامن درمجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از عملکرد سازمان تامین اجتماعی، این سازمان را مردمی دانست و به اقدامات انجام شده درمجلس شورای اسلامی برای بهبود وضعیت تامین اجتماعی نیز اشاره کرد.
وی افزود: تلاش مجلس بر این است که بارمالی تحمیلی به سازمان تامین اجتماعی را کاهش دهد تا این سازمان بتواند به ارائه خدمات به بیمه شدگان بپردازد .
فرزاد رضائی، رئیس شعبه تامین اجتماعی سامن ، بیمه شدگان اصلی این شعبه را 4788 نفروتبعی را 9543نفر اعلام کرد وگفت: کل بیمه شدگان شعبه با احتساب افراد اصلی وتبعی در مجموع  14 هزار و 331 نفر است.
رضائی افزود: در 8ماهه اول منتهی به آبان ماه سال جاری، جمعا به میزان بیش از 94 میلیارد ریال تعهدات کوتاه و بلند مدت و مقرری بیمه بیکاری به بیمه شدگان و مستمری بگیران پرداخت  شده و تعداد494نفر بیمه شده در کارگاه کشاورزی از ابتدای سال 95 تاکنون تحت پوشش تامین اجتماعی قرار گرفته اند.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 1/7834 sec