کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر
  • اِلأَربِعا ٢٤ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Wednesday, December 13, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ آذر ساعت 08:15 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۹/۱۳ ساعت 14:48 | تعداد بازدید: 37 | کد مطلب: 51829

بازدید نماینده مردم استان همدان در مجلس شورای اسلامی از شعبه تامین اجتماعی سامن

محمد کاظمی نماینده مردم شهرستانهای ملایر وسامن درمجلس شورای اسلامی از شعبه تامین اجتماعی سامن بازدید کرد.
بازدید نماینده مردم استان همدان در مجلس شورای اسلامی از شعبه تامین اجتماعی سامن

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد کاظمی نماینده مردم شهرستانهای ملایر وسامن درمجلس شورای اسلامی به همراه عبدالملکی بخشدارسامن از شعبه تامین اجتماعی این شهرستان بازدید کردند .
محمد کاظمی ضمن بازدید از واحدهای مختلف شعبه و دیدار با کارکنان درجریان آمار عملکردی شعبه تامین اجتماعی قرارگرفت.
نماینده مردم ملایر وسامن درمجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از عملکرد سازمان تامین اجتماعی، این سازمان را مردمی دانست و به اقدامات انجام شده درمجلس شورای اسلامی برای بهبود وضعیت تامین اجتماعی نیز اشاره کرد.
وی افزود: تلاش مجلس بر این است که بارمالی تحمیلی به سازمان تامین اجتماعی را کاهش دهد تا این سازمان بتواند به ارائه خدمات به بیمه شدگان بپردازد .
فرزاد رضائی، رئیس شعبه تامین اجتماعی سامن ، بیمه شدگان اصلی این شعبه را 4788 نفروتبعی را 9543نفر اعلام کرد وگفت: کل بیمه شدگان شعبه با احتساب افراد اصلی وتبعی در مجموع  14 هزار و 331 نفر است.
رضائی افزود: در 8ماهه اول منتهی به آبان ماه سال جاری، جمعا به میزان بیش از 94 میلیارد ریال تعهدات کوتاه و بلند مدت و مقرری بیمه بیکاری به بیمه شدگان و مستمری بگیران پرداخت  شده و تعداد494نفر بیمه شده در کارگاه کشاورزی از ابتدای سال 95 تاکنون تحت پوشش تامین اجتماعی قرار گرفته اند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ آذر ساعت 08:15 | تعداد بازدید: 37 | کد مطلب: 51829
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/0912 sec