کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر
  • اِلأَربِعا ٢٤ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Wednesday, December 13, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت 09:30 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۹/۱۳ ساعت 11:38 | تعداد بازدید: 182 | کد مطلب: 51813

اولین دستگاه ماموگرافی دیجیتال در بیمارستان تامین اجتماعی امام علی (ع) شهرکرد راه اندازی شد

مدیر درمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری، از راه اندازی اولین دستگاه ماموگرافی دیجیتال در بیمارستان امام علی (ع) شهرکرد خبر داد.
اولین دستگاه ماموگرافی دیجیتال در بیمارستان تامین اجتماعی امام علی (ع) شهرکرد راه اندازی شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترمحمود جاوید اظهار داشت: این دستگاه که از معتبرترین برند ماموگرافی در جهان است، به عنوان اولین دستگاه ماموگرافی دیجیتال در واحد تصویر برداری بیمارستان امام علی (ع) نصب و راه اندازی شد.
وی میزان اعتبار برای خرید دستگاه ماموگرافی دیجیتال را افزون بر 6 میلیارد و ٧٥٠ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: مهمترین کاربرد این دستگاه، تشخیص به موقع سرطان است و دستگاه ماموگرافی دیجیتال، کمترین اشعه مضر را برای بیمار به همراه دارد.
وی ادامه داد: هزینه های درمان، همواره بیشتر از پیشگیری بوده است از اینرو هر حرکت مثبت در راستای پیشگیری از بیماریها، کمک به رشد سلامت جامعه است.
وی نقش دستگاه های پیشرفته و دیجیتالی بخش درمان را در پیشگیری و کنترل به موقع بیماری ها مهم دانست و افزود: ایجاد امکانات و تجهیزات پزشکی و درمانی روز دنیا در مراکز درمانی و بیمارستان ها نقش بسزایی در کاهش هزینه ها و تامین سلامت جامعه دارد.
دکتر جاوید افزود: طبق رتبه بندی وزارت بهداشت بر اساس استاندارد اعتبار بخشی بیمارستانها، بیمارستان امام علی (ع) شهر کرد، دارای رتبه درجه یک بوده و با ١٤٩ تخت فعال و ضریب اشغال تخت ٧٦ درصد، در حال ارائه خدمات درمانی به مراجعین و استان های همجوار است.
وی با بیان اینکه ارائه خدمات درمانی در سازمان تامین اجتماعی در دو بخش درمان مستقیم و غیرمستقیم ارائه می شود، اظهار کرد: استان چهارمحال و بختیاری در بخش درمان غیر مستقیم از طریق عقد قرارداد با ٥٢١ مرکز درمانی درسطح استان، اقدام به خرید خدمت نموده است.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت 09:30 | تعداد بازدید: 182 | کد مطلب: 51813
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/0739 sec