زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۳ آذر ساعت 10:14 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۹/۱۳ ساعت 10:16    تعداد بازدید: 237    کد مطلب: 51800

در جلسه کمیته بیمه و درمان تامین اجتماعی کرمان مطرح شد:
نقش مهم سازمان تامین اجتماعی در ایجاد امنیت اجتماعی/ کسب رتبه های برتر درمانی بیمارستان امام علی(ع) زرند
باحضور مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان کرمان و شرکای اجتماعی، دومین جلسه کمیته بیمه و درمان این استان برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی حسینی محمدآبادی مدیر کل تامین اجتماعی کرمان در این جلسه گفت: این سازمان متعلق به بیمه شدگان و بازنشستگان به عنوان شرکای اصلی سازمان تامین اجتماعی است .
حسینی محمدآبادی با اشاره به حمایت های مجامع کارگری از جایگاه سازمان تامین اجتماعی در مراجع مختلف افزود: این حمایت ها باعث این شده که این سازمان امروزه روی پای خود بایست و تعهدات خود به خوبی عمل کند.
وی مخاطبان اصلی سازمان تامین اجتماعی را کارگرانی دانست که جزء شریف ترین اقشار جامعه هستند و گفت: این عزیزان سال های سال در سنگر تولید ، کار فعالیت وخدمت و حق بیمه خود را به حساب سازمان واریز می کنند وما موظف هستیم در قبال این عزیزان به خوبی و رضایت آنها را بالا ببریم .
حسینی محمد آبادی با اشاره به جمعیت 42 میلیون نفری تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در کشور تصریح کرد: اعتقاد ما بر این است این سازمان می تواند در تامین امنیت در جامعه نقش  بسزایی داشته باشد .
مدیر کل تامین اجتماعی کرمان گفت: یکصد هزارخانوار مستمری بگیر تحت پوشش تامین اجتماعی در این استان نشان از این دارد که معیشت آنان توسط این سازمان تامین می گردد و تجهیز این منابع با همکاری کارفرمایان صورت می گیرد ومی طلبد شرکای اجتماعی و همچنین مراجع قانونی وتصمیم ساز حمایت خود را از این سازمان به خوبی انجام دهند تا قوانین غیر کارشناسی منابع سازمان را تحت تاثیر قرار ندهد تا به تعهدات خود در قبال جامعه تحت پوشش عمل شود.
وی بیان داشت: می طلبد همه ما در کنار هم از سیاست های کارشناسی و تخصصی در سازمان تامین اجتماعی حمایت کنیم .
دکتر امین فخر،مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمان نیز در این جلسه گفت:سعی داریم خدمات درمانی این سازمان را با رعایت عدالت به بیمه شدگان ارائه نماییم.
دکتر فخر افزود: محل احداث بنای جدید پلی کلینیک تامین اجتماعی رفسنجان در آینده نزدیک جا نمایی می شود و در منطقه محروم راور هم عملیات ساخت درمانگاه ادامه دارد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمان تصریح کرد: در مراکز ملکی تامین اجتماعی خدمات بصورت رایگان ارائه می گردد و امیدواریم با توسعه خدمات،رضایتمندی بیمه شدگان را افزایش بدهیم.
وی اضافه کرد: در استان کرمان به نسبت جمعیت بیمه شده، امکانات خوبی در بخش درمان تامین اجتماعی جذب و بکار گیری شده است.
دکتر منصور هاشمی،رییس بیمارستان تامین اجتماعی امام علی(ع) زرند نیز در این جلسه افزود: پس از ادغام بیمارستان سینای زرند در این بیمارستان که بر اثر زلزله سال گذشته بلا استفاده شده است، تعداد تخت های فعال بیمارستان به 160 تخت افزایش یافته است و در حال حاضر بیمارستان تامین اجتماعی زرند خدمات مختلف را به مردم این شهرستان ارائه می دهد.
وی افزود : بیمارستان تامین اجتماعی زرند دارای پلی کلینیک تخصصی و بخشهای داخلی ، اطفال و نوزادان ، جراحی زنان و زایمان ، جراحی عمومی ، بخش ویژه CCU، ICU، فیزیوتراپی و همچنین اورژانس ، زایشگاه و اتاق عمل بوده و دارای تخصصهای لازم جهت بستری بیماران ارتوپدی ، اورولوژی ،گوش ،حلق و بینی ،عفونی، قلب ، مغز و‌ اعصاب و چشم است.
دکتر هاشمی، بیمارستان تامین اجتماعی زرند را دارای رتبه های برتر در زمینه های مختلف از جمله استاندارد اعتبار بخشی،نشان دوستدار کودک،بیمارستان سالم، ترویج تغذیه با شیر مادر و... توصیف کرد.
وی تصریح کرد:در حال حاضر خدمات درمانی این بیمارستان با تعرفه دولتی به بیماران عرضه می شود و چون بعنوان تنها مرکز درمانی بستری به بیماران در این شهرستان خدمت می دهیم شاهد رشد خدمات در بخش های مختلف از جمله اورژانس،جراحی و خدمات پاراکلینیکی هستیم.
دکتر هاشمی همچنین به راه اندازی بخش سی تی اسکن بیمارستان تامین اجتماعی امام علی(ع) زرند اشاره کرد و افزود: فضای جایگزین بحران هم در بیمارستان با ظرفیت 50 تخت و زیربنای 500 متر مربع احداث شده است.
شایان ذکر است، اعضای کمیته بیمه و درمان از بخشهای مختلف بیمارستان تامین اجتماعی امام علی(ع) زرند از جمله فضای جایگزین بحران بازدید کردند.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 1/1818 sec