کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر
  • اِلأَربِعا ٢٤ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Wednesday, December 13, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۲ آذر ساعت 15:50 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۹/۱۲ ساعت 15:49 | تعداد بازدید: 58 | کد مطلب: 51764
با حضورنماینده مردم استان قزوین در مجلس شورای اسلامی؛

شیفت عصر درمانگاه تامین اجتماعی بوئین زهرا راه اندازی شد

شیفت عصردرمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بوئین زهرا با حضور فرماندار و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی راه اندازی شد.
شیفت عصر درمانگاه تامین اجتماعی بوئین زهرا راه اندازی شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی در این مراسم،  ضمن اشاره به گستردگی حیطه کاری سازمان تامین اجتماعی با مخاطبین کارگری خود که نیازمند اهتمام ویژه در امر خدمت رسانی هستند ، گفت: الکترونیکی شدن اقدامات این سازمان در ارائه تعهداتی سهل تر به جامعه آسیب پذیر سازمان ستودنی است.
روح الله بابائی صالح افزود: با همیاری و همفکری هم بایستی در مسیر خدمتگزاری روان تر به جامعه 62 درصدی تحت پوشش تامین اجتماعی استان صنعتی قزوین قدم برداریم .
وی با اشاره به زلزله کرمانشاه گفت: اقدامات ارزشمند سازمان تامین اجتماعی برای مناطق زلزله زده نیز جای تقدیر ویژه دارد که نشان از اهتمام ارزشمند سازمان به نیازمندان است.
بابائی صالح در ادامه بر پرداخت بدهی دولت و کارفرمایان به سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد و گفت: امید است با رونق اشتغال و دریافت مطالبات ، شاهد ارتقای افزون تر سازمان تامین اجتماعی با گستردگی خدمات آن به افراد تحت پوشش باشیم چون ضعیف ترین قشر جامعه با این سازمان در ارتباطند و وظیفه حمایت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از تامین اجتماعی و سرمایه اندوخته کارگران ضروری است .
علی رحمانی، فرماندار شهرستان بوئین زهراء نیز در این مراسم ضمن تقدیر از فعالیت سازمان تامین اجتماعی در ارتقای درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان گفت: امید است با همیاری این سازمان به سمت احداث بیمارستان در بوئین زهرا حرکت کنیم چون دولت در زمینه سلامت و بهداشت موفق عمل کرده و ما آمادگی خود را در مساعدت همه جانبه برای توسعه بخش درمان در این شهرستان اعلام می کنیم.
مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین نیز در این مراسم ، ارائه خدمات درمانی را پیشانی و ویترین این سازمان  برشمرد و تصریح کرد: فضای خدمت رسانی در استانی با 62 درصد افراد تحت پوشش، 64 هزار خانوار مستمری بگیر و پرداخت حقوق 102 میلیارد تومانی ماهانه کار آسانی نیست اما امانتداری خالصانه از سرمایه اندوخته آسیب پذیرترین اقشار جامعه وظیفه فرد فرد همکاران است و نیازمند حمایت کما فی السابق نمایندگان در مجلس از سرمایه سازمان بین النسلی هستیم.
سیروس نصیری افزود: تامین اجتماعی در استان قزوین با هشت شعبه اصلی و هشت شعبه اقماری مشغول فعالیت است و با گستردگی جغرافیائی شهرستان بوئین زهرا پنج شعبه اقماری خود را جهت جلوگیری از ترددهای  بین شهری به شهرستان بوئین زهرا اختصاص داده و امید است با افتتاح کارگزاری رسمی نیز در این شهرستان شاهد خدمتگزاری بهینه تر با وجود رشد فزاینده مستمری بگیران آن باشیم.

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۲ آذر ساعت 15:50 | تعداد بازدید: 58 | کد مطلب: 51764
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 0/5945 sec