زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۱۱ آذر ساعت 07:51 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۹/۱۲ ساعت 16:23    تعداد بازدید: 81    کد مطلب: 51744

دکتر نوربخش خبر داد:
بررسی کارشناسی و امکان سنجی احداث مرکز درمانی تأمین اجتماعی در رودهن
مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در سفر به بخش رودهن از انجام بررسی کارشناسی و امکان سنجی برای احداث مرکز درمانی در این بخش خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر سیدتقی نوربخش گفت: با توجه به تعداد بیمه شدگان و قول مساعد شهردار، بخشدار و شورای شهر رودهن؛ بازدیدی برای بررسی ایجاد مرکز درمانی در رودهن انجام می‌شود که در صورت موافقت هیئت مدیره، ارائه گزارش توجیهی و بررسی شرایط در دستور کار قرار خواهد گرفت.

دکترنوربخش تأکید کرد: احداث مراکز درمانی به ویژه در مناطق کمتر برخوردار مورد توجه قرار دارد و امیدواریم که ساخت این مرکز درمانی در بودجه سال ۹۷ گنجانده شود و شاهد عملیات اجرایی آن باشیم.

وی فضای شعبه تأمین اجتماعی رودهن را مناسب دانسته و  از انجام خدمات غیرحضوری بیشتر در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

مجید صفری بخشدار رودهن اظهار داشت: بخش رودهن بالغ‌بر ۵۸ هزار نفر جمعیت، دو شهر و ۱۱ روستا دارد و از بخش‌های مهم شهرستان دماوند به شمار می‌رود؛ اما متأسفانه با وجود ۲۰۰ هزار بیمه شده تأمین اجتماعی درمانگاه و یا بیمارستانی تأمین اجتماعی در آن وجود ندارد.

وی از در نظر گرفتن زمین برای ساخت بیمارستان و یا مرکز درمانی تأمین اجتماعی در این بخش خبر داد و تصریح کرد: زمینی برای احداث بیمارستان در نظر گرفته شده است که تحویل شهرداری می‌باشد و امیدواریم که با این حجم بالای بیمه شدگان قول مساعدی برای احداث مرکز درمانی داشته باشیم.

صفری با بیان اینکه امیدواریم که شاهد احداث درمانگاه تأمین اجتماعی در بخش رودهن باشیم، تصریح کرد: رودهن همواره در بسیاری از مسائل مشارکت خوبی داشته که اینجا می‌توانیم قول دهیم که در بحث احداث درمانگاه نیز مشارکت مؤثری داشته باشد.

کچوئی شهردار رودهن نیز اظهار داشت: مردم رودهن مردم شریفی هستند و خواسته هایی از سازمان  تامین اجتماعی دارند لذا بدین منظور شورای شهرستانی و شهرداری متقبل می گردند که زمینی را متناسب با برنامه های ساخت و ساز استاندارد به صورت ملکی برای  ساخت بیمارستان یا درمانگاه به سازمان اهدا نموده و از هر نوع کمکی دریغ نکنند. 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 1/6784 sec