• ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير
  • اِلأَحَّد ٢ ذو القعده ١٤٣٩
  • Sunday, July 15, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ آبان ساعت 15:06 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۲۹ ساعت 15:03 | تعداد بازدید: 175 | کد مطلب: 51200

کاهش 39درصدی آمار سزارین در بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان

رئیس بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان با اشاره به کاهش ٣٩ درصدی آمار سزارین در ٦ ماهه اول سالجاری در این بیمارستان گفت: این بیمارستان به لحاظ کاهش سزارین، در صدر بیمارستان های استان قزوین قراردارد.
کاهش 39درصدی آمار سزارین در بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر کامران سلیمانی اظهار داشت: مادران باردار پس از آموزش های لازم در خصوص مزایای زایمان طبیعی، به این نوع از زایمان ترغیب می شوند.
وی ادامه داد: در این بیمارستان شاخص های دوستدار مادر به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه مورد پایش قرارگرفته و درصورتیکه این شاخص ها از محدوده نرمال خارج شده باشد، اقدامات مداخله ای انجام و جلسه اورژانسی با حضور متخصصین زنان و زایمان تشکیل می شود.
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان درخصوص بررسی هفتگی سزارین های باراول و سزارین های زنان نخست زا، گفت: اندیکاسیون های سزارین توسط پزشک معتمد این بیمارستان به دقت بررسی و مانیتور می شوند و درپایش ماهیانه نیز این شاخص ها در کمیته ترویج زایمان طبیعی بررسی می شود.
دکتر سلیمانی گفت: بازسازی بلوک زایمان از روش سنتی به مدرن براساس استاندارهای بین المللی وانجام زایمان ازمرحله ایجاد درد، انجام زایمان و پس از زایمان در یک اتاق، ارتقاء فضای فیزیکی کلاس آمادگی برای زایمان، نظرسنجی از مادران درزمینه خوشایند سازی زایمان و تکریم آنان، پایش مادر و نوزاد در منزل در راستای شناسایی مادران و نوزادان پرخطر، از جمله  اقدامات انجام شده در خصوص ترویج و ترغیب مادران باردار به روش زایمان طبیعی است.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ آبان ساعت 15:06 | تعداد بازدید: 175 | کد مطلب: 51200
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانهفته تامین اجتماعی 19 الی 25 تیر ماه را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم این سازمان تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 1/1129 sec