کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان
  • اِثَّلاثا ٢ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Tuesday, November 21, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۳ آبان ساعت 16:31 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۲۴ ساعت 08:48 | تعداد بازدید: 143 | کد مطلب: 50941
مدیر کل امور بانوان استانداری خوزستان :

تعهد، تخصص و توانمندی های زنان شاغل در تامین اجتماعی قابل تقدیر است

با حضور مدیر کل امور بانوان استانداری خوزستان جلسه هم اندیشی با کارکنان زن شاغل در اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان برگزار شد.
تعهد، تخصص و توانمندی های زنان شاغل در تامین اجتماعی قابل تقدیر است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، مدیر کل امور بانوان استانداری خوزستان در جلسه هم اندیشی با کارکنان زن شاغل در اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان با تاکید براینکه تعهد ، تخصص و توانمندی های زنان شاغل در تامین اجتماعی استان خوزستان قابل تقدیر است گفت : پس از روی کارآمدن دولت تدبیر و امید حضور و مشارکت زنان در عرصه های اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی بیش از پیش در دستور کار قرار گرفته است و این مهم باید لحاظ گردد تا زنان ما بتوانند ایفای نقش موثری در پست های مدیریتی اعمال نمایند .
سیده فرانک موسوی همچنین گفت : با توجه به شایستگی های زنان جامعه ایران اسلامی می بایست 30 درصد از مناسب و پست های مدیریتی به بانوان تعلق گیرد و این موضوع نیز در برنامه ششم توسعه پیش بینی گردیده است .

موسوی همچنین به ارزشهای پایدار انقلاب اسلامی اشاره و گفت : انقلاب شکوهمند اسلامی برخورداری از فرصت های بیشماری را در آموزش و اشتغال برای زنان ما به ارمغان آورد.

در ادامه این نشست محمود یارعلیزاده مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان با اعلام اینکه قریب به 470 نفر از مجموع کارکنان تامین اجتماعی استان خوزستان را زنان تشکیل می دهند گفت : این امر نشان دهنده آن است که نزدیک به یک سوم شاغلین اداره کل استان زن هستند و توانمندی و شایستگی زنان مورد تائید سازمان تامین اجتماعی است .
یارعلیزاده با تقدیر از تلاش کارکنان زن شاغل در سازمان تامین اجتماعی، دقت در انجام امور محوله ، امنیت و سلامت شغلی زنان را از شاخصه های ارزشمند برشمرده و تصریح کرد : مخاطبان و مراجعه کنندگان به واحدهای اجرایی سازمان در سراسر استان همواره بر حسن رفتار توام با پاسخگویی و احترام را از سوی زنان مورد تائید قرار داده اند.
در این نشست همچنین لیلا دیوجان مشاور امور بانوان اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان ضمن ارائه گزارشی از اهم فعالیتها و اقدامات بعمل آمده در حوزه بانوان گفت : طی سالهای اخیر تلاش شده است تا با حمایت مدیران، با گسترش اقدامات حمایتی و برقرای تساوی اداری ، سطح عملکرد مجموعه افزایش یابد و شرایطی فراهم گردد تا زنان شاغل بتوانند حضور فعالانه ای در مشاغل مدیریتی و حوزه تصمیم گیری و تصمیم سازی داشته باشند .

مشاور امور بانوان اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان همچنین گفت : قطعا" با برنامه ریزی های بعمل آمده در حوزه امور بانوان ، شاهد ارتقای بیش از پیش جایگاه زنان خواهیم بود . دیوجان به برگزاری دوره های آموزشی ، ورزشی ، فرهنگی و اجتماعی نیز اشاره و گفت  در مناسبتهای گوناگون این برنامه ها با حضور چشمگیر بانوان شاغل در تامین اجتماعی استان خوزستان اجرایی شده است.
 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۳ آبان ساعت 16:31 | تعداد بازدید: 143 | کد مطلب: 50941
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگان