زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۳ آبان ساعت 08:15 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۲۲ ساعت 16:28    تعداد بازدید: 134    کد مطلب: 50866

مدیرکل تأمین اجتماعی هرمزگان با امام جمعه بندر لنگه دیدار و گفتگو کرد
مدیر کل تأمین اجتماعی استان هرمزگان طی سفری به بندر لنگه در غرب استان هرمزگان، با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی ، در این دیدار آیت الله محمد جواد رکنی، امام جمعه بندر لنگه، ضمن ابراز قدردانی از اقدامات و خدمات سازمان تامین اجتماعی در این شهرستان اظهار داشت: تامین اجتماعی طی سالیان اخیر در ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم و خانواده های تحت تکفل آنها در استان هرمزگان سعی و تلاش فراوانی داشته است.
امام جمعه بندر لنگه همچنین از تعامل رئیس  شعبه تامین اجتماعی و کارکنان آن با مراجعین قدردانی کرد.
آیت الله رکنی اظهار داشت: در سنوات اخیر هیچگونه شکایت یا نارضایتی از مجموعه تامین اجتماعی در این شهرستان دریافت نشده است.
در این دیدار، سید فاضل حیدری بلوکی، مدیرکل تأمین اجتماعی هرمزگان نیز به بیان گزارشی از عملکرد این اداره کل در نیمه نخست سال جاری پرداخت.
حیدری بلوکی ضمن بیان این مطلب که سازمان تامین اجتماعی 18 خدمت متنوع را به جامعه تحت پوشش ارایه می دهد، خاطرنشان کرد: به منظور رفاه حال بیمه شدگان وکاهش مراجعه آنان به شعب، ارایه خدمات تامین اجتماعی به صورت الکترونیک در حال گسترش است.
وی اضافه کرد: طی سال های اخیر، ارائه خدمات غیر حضوری به بیمه شدگان گسترش یافت و بیشتر پرداخت‌ها و دریافت لیست حق بیمه و سایر خدمات به صورت الکترونیکی انجام می شود.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha