• ۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير
  • اِلأِثنين ١١ شوال ١٤٣٩
  • Monday, June 25, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۲ آبان ساعت 15:15 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۲۲ ساعت 15:20 | تعداد بازدید: 260 | کد مطلب: 50861

آماده باش تمامی مراکز درمانی تامین اجتماعی کرمانشاه برای خدمت رسانی به زلزله زدگان

مدیر درمان تامین اجتماعی کرمانشاه گفت: همزمان با وقوع زلزله در این استان، بیمارستانها و مراکز درمانی تابعه تامین اجتماعی، آماده باش و به ارائه خدمات درمانی به مردم اهتمام دارند.
آماده باش تمامی مراکز درمانی تامین اجتماعی کرمانشاه برای خدمت رسانی به زلزله زدگان

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر میثم حجتی پور با بیان اینکه بلافاصله پس از وقوع زلزله، کمیته بحران در بیمارستان شهدا و حضرت معصومه(س) کرمانشاه تشکیل شد، اظهار داشت: بیمارستان های تابعه سازمان تامین اجتماعی با در نظر گرفتن تخت های اضافه و فراخوان کارکنان درمانی اعم از پزشکان عمومی و متخصص در رشته های مختلف و همچنین کادر پرستاری و مامایی، آمادگی کامل برای ارائه خدمات درمانی دارند.
وی افزود: در ساعات اولیه وقوع این حادثه، مدیریت درمان تامین اجتماعی این استان، نسبت به برپایی چادر صحرایی با ظرفیت 16تخت در بیمارستان شهدا، برای مواجهه با شرایط بحرانی اقدام کرد.
دکتر حجتی پور با بیان اینکه ماهیت بیمارستان حضرت معصومه(س) کرمانشاه، ارائه خدمات تخصصی به بیماران زنان و زایمان و مامایی است، گفت: تمهیدات لازم در کمیته بحران آن مرکز نیز تدارک دیده شده است.
وی ادامه داد: آمار مراجعین به بیمارستان شهدا تا ظهر امروز، 272نفر بوده که از این تعداد 45بیمار بستری، 16 نفر تحت عمل جراحی، 7 بیمار آماده عمل جراحی، 3بیمار اعزامی و سایر بیماران پس از دریافت خدمات پزشکی و مداوا ترخیص شدند.
مدیر درمان تامین اجتماعی کرمانشاه تصریح کرد: در بیمارستان حضرت معصومه(س) نیز 11بیمار مراجعه نمودند که 6بیمار از خدمات سرپایی و 5بیمار بستری شدند. همچنین در درمانگاه اسلام آباد غرب نیز 13بیمار تحت مداوای سرپایی و دریافت خدمت قرار گرفتند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۲ آبان ساعت 15:15 | تعداد بازدید: 260 | کد مطلب: 50861
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگان** قابل توجه کارفرمایان محترم** طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب تا دهم تیر ماه 1397 در کلیه شعب سازمان تأمین اجتماعی قابل اجرا می باشد.
Page Generated in 1/1102 sec