کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان
  • اِثَّلاثا ٢ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Tuesday, November 21, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۲ آبان ساعت 10:34 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۲۲ ساعت 10:33 | تعداد بازدید: 158 | کد مطلب: 50816

مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد

مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان با دکتر حسن کامران نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات مصوبات کمیسیون کارگری و همچنین قوانین سخت و زیان آور بحث و گفتگو کردند.
مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی؛ محمد گورابی مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان گفت: این استان از نظر مباحث کارگری و کارفرمایی و صنعتی بودن از اهمیت خاص و ویژه ای برخورداراست و لازم است با عنایت به بحث سه جانبه گرایی کارگران و کارفرمایان که به عنوان عضو فعال در این موضوع تلقی می شوند با همدلی و مشارکت همه جانبه کمک و یاری نموده و با انجام وظایف قانونی خود در پرداخت به موقع حق بیمه تأثیر به سزائی در نقش آفرینی سازمان تأمین اجتماعی و انجام تعهدات به موقع داشته باشند.
مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان با اشاره به تعداد ٢٣٥ هزار مستمری در این استان افزود: منافع و مصارف سازمان در حال حاضر از وضعیت مناسبی برخوردار نیست و اگر در وصول حق بیمه اقدامات اساسی انجام نشود به زودی دچار مشکل خواهیم شد بطوری که در برنامه ششم یکی از معضلات اساسی و چالشهای فراروی کشور بحث بحران صندوقهای بازنشستگی است.
محمد گورابی هدف سازمان تأمین اجتماعی را رفع مشکلات و نیازهای مردم برشمرد و گفت: با تمام ظرفیت و توانمندی و در چهارچوب قوانین و مقررات در راستای ارتقای سطح رضایتمندی مخاطبین گام بر می داریم.
دکترکامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از این دیدار تکریم ارباب رجوع را یکی از با ارزش ترین خدمات به مردم اشاره کرد و افزود: تکریم ارباب رجوع یک ارزش است که ما مسئولین باید تلاش کنیم با کلیه امکانات مشکلات مردم را به ویژه در بخش بیمه ای و درمانی حل کنیم تا رضایت خداوند حاصل شود.
دکتر کامران در ارتباط با سهمیه بیمه کارگران ساختمانی و بیمه قالیبافان و نحوه اجرای فرآیند مذکور در سازمان تأمین اجتماعی مطالبی بیان و تأکید کرد: افرادی که در این شغل مشغول به کار هستند از شرایط و خدمات بیمه بهره مند شوند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۲ آبان ساعت 10:34 | تعداد بازدید: 158 | کد مطلب: 50816
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1184 sec