زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۲ آبان ساعت 08:42 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۲۱ ساعت 16:55    تعداد بازدید: 109    کد مطلب: 50789

رئیس کل دادگستری استان قزوین:
خدمت به مخاطبین سازمان تامین اجتماعی، جهادی عظیم است
نشست مشترک مدیران کل ودرمان تامین اجتماعی قزوین با ریاست کل دادگستری این استان برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حجت الاسلام والمسلمین قدرتی در این نشست، خدمت به افراد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی را جهادی عظیم برشمرد و گفت: ارزش جهاد، کار شما را ارزشمند می کند و تلاش کارکنان این سازمان در این زمینه ستودنی است و دستگاه قضائی نیز تا جائی که در توان داشته همراه و همیار این سازمان در ارائه تعهدات خواهد بود و امر خدمتگزاری به مخاطبین شما را وظیفه فرد فرد همکاران خود در مسیر مرتفع نمودن معضلات معیشتی کارگران می دانیم .
رئیس کل دادگستری استان قزوین افزود: نقش نانوشته و نادیده شده ای در راستای تامین امنیت پایدار، بطور قطع متعلق به مجموعه تامین اجتماعی است که در نظر مسئولین مغفول مانده است  و امید است با همیاری تان که نافعان بحق خلق الله است در پاداش اخروی و دنیوی شما سهیم باشیم.
وی با اشاره به نقش بی بدیل تامین اجتماعی در کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی گفت: آگاه باشید که افراد تحت پوشش خانواده شان را مصون از آسیب ها نگهداشته و مهمترین عامل در کاهش بحران آنان، تامین شغلی پایدار و پیشگیری از خطرات احتمالی است.
مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین نیز ضمن تقدیر از تعامل دستگاه قضائی با ماین سازمان تصریح نمود: دیون 436 میلیارد تومانی کارفرمایان استان از مجموع 16 هزار کارگاه فعال، عدم تطابق منابع و مصارف آن با توجه به مدیریت درآمد هزینه سازمان و بازنشستگی بیش از یک سوم افراد از طریق اجرای  قانون بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور از جمله چالش عمده ای است که با ضریب وابستگی 7‏/3 بیمه شده به مستمری بگیر، مصارف 102 میلیارد تومانی ماهانه مواجه هستیم.
سیروس نصیری افزود: تعهدات به 62 درصد از جمعیت تحت پوشش استان قزوین با جامعه 66 هزار خانواری مستمری بگیر و 7800 مقرری بگیر بیمه بیکاری ارائه می شود.
وی اظهار داشت: مفتخریم که بزرگترین تعامل را با شرکاء، کارفرمایان و دستگاه قضائی داشته ایم و بدون هیچ دغدغه ای با توجه به چالش های مذکور و با پرداخت متمرکز حقوق بازنشستگان از سوی سازمان و با درایت مدبرانه مدیریت ارشد سازمان به پرداخت خدمات خود بعنوان امانتداران صادق سرمایه افراد تحت پوشش خود عمل کرده و امید است از رهنمودهای عالیترین مقام قضائی استان نیز در مسیر دستیابی به سازمانی سرآمد در خدمتگزاری گام های اساسی را برداریم.
نصیری تصریح نمود: با تاکید مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی جهت نیل به سازمانی هوشمند قدم هایی در راه اندازی نسخ الکترونیکی بجایگزینی دفترچه های درمانی، بازرسی الکترونیکی، پرداخت اینترنتی بیش از 95 درصد از لیست های حق بیمه، ابلاغ الکترونیکی به کارفرمایان، بستر سازی ایجاد پرونده های هوشمند و... برداشته شده تا شاهد رضایت مخاطبین عظیم سازمانی باشیم.

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 1/1244 sec