کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان
  • اِثَّلاثا ٢ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Tuesday, November 21, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۱ آبان ساعت 10:00 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۲۱ ساعت 10:06 | تعداد بازدید: 123 | کد مطلب: 50755

دیدار مدیرکل و فرمانده پایگاه بسیج غدیر تأمین اجتماعی استان اصفهان با خانواده معزز شهید مدافع حرم محسن حججی

به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا بویژه شهدای گرانقدر مدافع حرم اهل بیت(ع) مدیرکل، معاونین، کارشناسان ستاد و فرمانده پایگاه بسیج غدیر اداره کل تأمین اجتماعی استان اصفهان با خانواده معزز شهید مدافع حرم محسن حججی دیدار و گفتگو نمود.
دیدار مدیرکل و فرمانده پایگاه بسیج غدیر تأمین اجتماعی استان اصفهان با خانواده معزز  شهید مدافع حرم محسن حججی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی؛ محمدگورابی مدیر کل تأمین اجتماعی استان اصفهان در این دیدار ضمن ابلاغ پیام دکترنوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، گفت: به فرموده مقام معظم رهبری امروزه زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و بر ما واجب است که از خانواده های معظم شهدا تکریم کنیم و یاد و خاطره شهدا بویژه شهدای مدافع حرم را زنده نگهداریم.
حجت الاسلام خوانساری امام جماعت اداره کل تأمین اجتماعی استان اصفهان با اشاره به پیام مقام معظم رهبری درخصوص شهدای مدافع حرم بویژه شهید محسن حججی، گفت: شهید حججی برای ما حجت است و درس ایثار و ازخودگذشتگی را باید در وجود این عزیزان بیابیم.
درادامه این دیدار پدر شهید محسن حججی به بیان خاطراتی از شهید اشاره کرد و گفت: خصوصیت بارز ایشان اخلاص و اخلاق بود که این دو را سرلوحه زندگی خود قرارداده بود و از دیگر خصوصیات این شهید نماز اول وقت، احترام به پدر ومادر، رعایت حق الناس و اطاعت ویژه از مقام معظم رهبری را می توان نام برد.
مادر شهیدحججی همچنین افزود: خواندن نمازشب، زیارت حضرت فاطمه معصومه (س)، مهمان نوازی و مهربانی سرلوحه اخلاق و کردار این شهید بود.
در ادامه مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان و هیات همراه به اتفاق پدرشهید، سرهنگ طباطبایی نماینده سپاه پاسداران در گلستان شهدای نجف آباد حضور یافتند و برسر مزار شهید محسن حججی ادای احترام و فاتحه قرائت نمودند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۱ آبان ساعت 10:00 | تعداد بازدید: 123 | کد مطلب: 50755
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1224 sec