زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۰ آبان ساعت 17:20 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۲۱ ساعت 12:04    تعداد بازدید: 342    کد مطلب: 50733

با حضور قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد؛
کلنگ زنى درمانگاه تامین اجتماعى جم
با حضور دکتر ابوالحسن فیروز آبادی، قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعى، درمانگاه تامین اجتماعى جم کلنگ زنى شد.


 به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، با حضور مسئولان استان بوشهر، معاون استاندار، نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه و قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عملیات اجرایى ساخت درمانگاه تامین اجتماعى جم، آغاز شد.

دکتر ابوالحسن فیروزآبادى در این مراسم گفت: درمانگاه تامین اجتماعى جم در حال حاضر در فضایى استیجارى دایر است و براى رفاه حال مخاطبان و بهبود شرایط و وضعیت فیزیکى این درمانگاه، نسبت به ساخت مکانى بهتر و بزرگتر، اقدام شد.
وى افزود: با خرید زمین براى درمانگاه جم از سوى سازمان تامین اجتماعى، امروز کلنگ زنى این پروژه در مساحتى به متراژ ٢ هزار مترمربع و با اعتبار 8 میلیارد تومان انجام شد.
قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعى اظهار داشت: این درمانگاه در دو طبقه و در طول مدت ٢٠ ماه ساخته خواهد شد و در اختیار مردم شهرستان جم قرار خواهد گرفت.
در این مراسم، مسئولان استان بوشهر از مسئولان ارشد سازمان تامین اجتماعى بویژه دکتر سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، به دلیل توجه به خواسته مردم این شهرستان براى بهبود فضاى فیزیکى درمانگاه تامین اجتماعی جم و بهبود کیفیت ارایه خدمات آن، قدردانى کردند.

 همچنین دکتر ابوالحسن فیروزآبادی، با فعالان اقتصادی شهرستان جم نیز دیدار کرد و در این نشست اظهار داشت: در راستای توسعه کار و اشتغال در سطح کشور برنامه‌ریزی گسترده‌ای صورت گرفته و طرح‌های مهمی در دست اجرا است.

وی رفع موانع تولید را یکی از مهمترین عوامل توسعه اشتغال در سطح کشور دانست و بیان کرد: به منظور توسعه کارآفرینی و اشتغال در سطح کشور، ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی پرداخت می‌شود.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تخصیص ۱۵ هزار و میلیارد ریال اعتبار برای کاهش نرخ بیکاری در سطح کشور خبر داد و افزود: این اعتبارات از صندوق توسعه ملی اختصاص یافته است.

وی به ظرفیت‌های بالای شهرستان جم در زمینه کارآفرینی اشاره کرد و گفت: این شهرستان دارای ظرفیت خوبی در عرصه اشتغال‌زایی و کارآفرینی است و باید با استفاده از این قابلیت‌ها برای توسعه اشتغال تلاش شود.

دکتر فیروزآبادی بر لزوم رفع مشکلات پیش روی فعالیت صنایع و واحدهای تولید و بنگاه‌های اقتصادی تاکید کرد و ادامه داد: آب مورد نیاز طرح‌های کشاورزی و کارآفرینی باید تامین شود.

وی یکی از مشکلات کارآفرینان شهرستان جم را کمبود منابع آبی عنوان و اضافه کرد: از آب موجود در منطقه جم برای آب آشامیدنی استفاده شود و بازیابی پساب‌ها و تولید آب صنعتی باید در دستور کار قرار بگیرد.

گفتنی است، قائم مقام وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعى در نخستین جشنواره شعر جامعه کار و تلاش کشور که با حضور شعراى استان هاى مختلف در شهرستان جم استان بوشهر برگزار شد، نیز حضور یافت.

در این مراسم، با حضور دکتر فیروزآبادى از برگزیدگان این جشنواره قدردانى شد.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/6862 sec