زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۰ آبان ساعت 11:56 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۲۰ ساعت 12:03    تعداد بازدید: 182    کد مطلب: 50694

مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان خبر داد:
ارتقاء تخت های بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس
مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان گفت: با افتتاح بخش جدید جراحی زنان و زایمان به بیمارستان خلیج فارس بندرعباس، ظرفیت تخت های این بیمارستان به ٢٤٠تخت فعال، ارتقاء یافت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر لیلا خدری در بازدید از بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس اظهار داشت: بخش جدید جراحی زنان و زایمان با ١٥ تخت فعال به ظرفیت بیمارستان خلیج فارس اضافه شد در حالیکه پیش از این، بیمارستان خلیج فارس بندرعباس، با ٢٢٥ تخت به بیماران ارائه خدمت می کرد.
وی افزود: این بیمارستان از آبان ماه سالجاری با ٢٤٠ تخت فعال، در حالیکه حدود 11 درصد از تخت های استان هرمزگان را شامل می شود، بیش از 32درصد خدمات بستری استان هرمزگان را پوشش می دهد.
وی خاطرنشان کرد: به دنبال تعطیلی بیمارستان دانشگاهی زنان شریعتی و انتقال متخصصین زنان و زایمان آن مرکز به بیمارستان خلیج فارس، از ابتدای خرداد ماه سال گذشته، این بیمارستان به تنها مرکز ارجاعی زنان و زایمان در کل استان تبدیل شده است.
گفتنی است، مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان در این بازدید، با اهدای گل از بیماران عیادت و از زحمات کادر درمانی تقدیر کرد.

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 1/7503 sec