کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر
  • اِلخَميس ٤ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Thursday, November 23, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۰ آبان ساعت 11:36 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۲۰ ساعت 12:15 | تعداد بازدید: 184 | کد مطلب: 50688
دکتر ربیعی در استان همدان:

ایجاد فرصت های شغلی و کاهش فقر مطلق، دو ماموریت مهم دولت است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شورای اداری شهرستان رزن اعلام کرد: ایجاد فرصت های شغلی و از بین بردن فقر مطلق از برنامه های محوری رییس جمهوری است.
ایجاد فرصت های شغلی و کاهش فقر مطلق، دو ماموریت مهم دولت است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، دکتر علی ربیعی با اعلام این خبر اظهار کرد: امروز در کشور ثبات خوبی داریم که این ثبات به برکت رهبری انقلاب و سیاست های دولت است.

وی افزود: در جریان تحولات بین المللی برخی کشورها می خواهند تسویه های خونین راه بیندازند و برای رسیدن به این هدف یک کشور را بزرگ می کنند و سیاست های منفعت جویانه آمریکا در منطقه نیز در این راستا است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: در این بین ایران باید در مسایل بین المللی دنبال جایگاه اصلی خود باشد و در داخل کشور نیز باید در زمینه اشتعال و اقتصاد قوی شود.

وی تاکید کرد: ایران اسلامی هم باید در کنار پاسخ به تنش های بین المللی همچنین فعالیت خود را افزایش داده و هم افزایی بین دستگاهی را افزایش دهد.

دکتر ربیعی تاکید کرد: برای کاهش سطح فقر ما نیازمند افزایش فرصت های شغلی هستیم و یکی از مهمترین برنامه های رییس جمهوری ایجاد فرصت های شغلی و  از بین بردن فقر مطلق است.

وی بیان کرد: برای دست یابی به اهداف ترسیم شده باید اتحاد و انسجام را افزایش داد چون ایران هم اینک در یک مسابقه بین المللی قرار دارد و برای بدست آوردن سهم خود از اقتصاد جهانی وقت چندانی ندارد.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با ذکر اینکه رزن طرفیت های خوبی برای توسعه دارد، گفت: هر جا همبستگی بین نخبگان محلی وجود داشت در آن منطقه شاهد رشد و توسعه  بودیم، آمارها نشان داده اگر در هر شهر نخبگان به هم پیوسته و متحد باشند آن شهر رشد می کند.

وی با تاکید بر اینکه کانون توسعه باید در شهرستان ها شکل بگیرد، افزود: کانون های نخبه با ارایه ایده های کارشناسانه می تواند یکی از اثرگذارترین مجموعه ها برای پیشرفت هر منطقه باشد.

دکتر علی ربیعی ایجاد اشتغال برای ۱۱هزار نفر در استان همدان خبر داد و گفت:  این میزان به ۱۹هزار نفر افزایش خواهد یافت.
همچنین در سفر یک روزه دکتر ربیعی به استان همدان ، شرکت بین المللی رایان نیک با تولید سالانه 6 هزار دستگاه تجهیزات آزمایشگاهی مهندسی برق و اشتغال مستقیم برای50 نفر افتتاح شد . 

لازم به ذکر است: دکتر علی ربیعی صبح امروز در راس هیاتی وارد استان همدان شد . در این سفر یک روزه افتتاح مجتمع فرهنگی ، رفاهی عترت بهزیستی ، افتتاح متمرکز پروژه های بهزیستی شامل 2 کلینیک مددکاری اجتماعی ، یک مرکز اقامتی میان مدت ترک اعتیاد ، یک مرکز ترک اعتیاد ماده 16 ، 2 کارگاه تولیدی ، 3 مهد کودک و 32 واحد مسکونی روستایی برای خانواده های دارای دو معلول در دستور کار قرار دارد  .

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۰ آبان ساعت 11:36 | تعداد بازدید: 184 | کد مطلب: 50688
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1410 sec