• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
  • اِلأَربِعا ٥ ذو القعده ١٤٣٩
  • Wednesday, July 18, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۷ آبان ساعت 16:31 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۱۷ ساعت 16:31 | تعداد بازدید: 322 | کد مطلب: 50626

سازمان تامین اجتماعی امنیت شغلی و معیشتی بیمه شدگان را تامین می کند

به منظور کمک به دانش‌آموزان محروم، مدیریت و جمعی از کارکنان اداره کل غرب تهران بزرگ، رئیس شعبه یک و جمعی از کارکنان این شعبه و همکاری نماینده موسسه قلم‌چی، با حضور در دبستان دخترانه ایمان کمک‌های خیرخواهانه خود را میان دانش‌آموزان این مدرسه توزیع نمودند.
سازمان تامین اجتماعی امنیت شغلی و معیشتی بیمه شدگان را تامین می کند

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ ، کمک کارکنان اداره کل غرب تهران بزرگ را به مدارس محروم را حرکتی خداپسندانه و کم‌نظیر توصیف و ابراز امیدواری کرد: این اقدام که با مشارکت جمعی از کارکنان اداره کل، شعب ١ و ١٨ آغازشده باعث ایجاد انگیزه و شادی هرچند کوچک برای این کودکان شود.
وی تاکید کرد: این فعالیت‌های خیرخواهانه در شرایط سخت اقتصادی، کاری است که از روی دل و عشق صورت می‌گیرد و بسیار قابل ستایش است.
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ فلسفه این نوع فعالیت‌ها را کمک به همنوع و جلب رضایت حق تعالی دانست و گفت: رضایت خداوند متعال در رضایت خلق و آحاد مردم نهفته است و ما افتخار می‌کنیم که توفیق خدمت به آحاد مردم را داریم.
وی کودکان امروز را آینده‌سازان ایران اسلامی دانست و افزود: امروز آموزش و پرورش امنیت تحصیلی و تربیتی برای کودکان را تامین می کند و همین کودکان در آینده زمانی که وارد بازار کار می‌شوند، سازمان تامین اجتماعی امنیت شغلی و معیشتی آنها را  تامین می‌نماید.
حیدری عدم اطلاع از حقوق شهروندی از جمله اطلاع از بیمه تامین اجتماعی را یکی از آفت‌های اقشار ضعیف جامعه دانست و گفت: بی‌شک اطلاع  از حق و حقوق فردی از جمله تامین اجتماعی در جامعه امروز یک امر اجتناب‌ناپذیر است. سازمان تامین اجتماعی طی چند سال اخیر با گسترش فعالیت‌های ارتباطاتی و اطلاع‌رسانی کوشیده است افراد مختلف جامعه را هرچه بیشتر و بهتر با حقوق تامین اجتماعی خود آشنا کند و در این راه همیشه پیشگام و جلوتر از بسیاری از سازمان‌ها قدم برداشته است.
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با اشاره به ثبت‌نام کودکان اتباع خارجی (کودکان افغان) در این مدرسه محروم گفت: جهت حمایت از خانواده‌های اتباع و تحت پوشش بیمه‌ای قرار گرفتن آنها شعبه یک تهران را به عنوان پایلوت قرار خواهیم داد و کلیه اتباع که مجوز کار دارند، می‌توانند با مراجعه به شعبه یک هم خود و هم خانواده خود را تحت پوشش حمایت‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت تامین اجتماعی قرار دهند.
در پایان این مراسم خانم پوردانش، مدیر دبستان ایمان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در توجه به معیشت و مهمان‌نوازی از مردم محروم افغانستان گفت: در این مدرسه پذیرای تعداد زیادی از دانش‌آموزان افغان هستیم.
وی بافت منطقه شوش را بسیار محروم دانست و افزود: این منطقه یکی از مناطق قدیمی در تهران است که نیازمند توجه ویژه از سوی مسئولان در هر زمینه‌ای می‌باشد.
وی تاکید کرد: دانش‌آموزان این منطقه تهران از محروم‌ترین دانش‌آموزان هستند که هم از فقر اقتصادی و هم از فقر فرهنگی رنج می‌برند که حمایت و همیاری شهروندان نیکوکار را طلب می‌کند و ما از حضور سرکارخانم حیدری و همکاران محترم ایشان در این مدرسه و کمک‌های انسان‌دوستانه مجموعه اداره کل غرب تهران بزرگ و شعبه یک تهران تشکر و قدر‌دانی می‌کنیم.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۷ آبان ساعت 16:31 | تعداد بازدید: 322 | کد مطلب: 50626
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 0/6178 sec