• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير
  • اِثَّلاثا ٤ ذو القعده ١٤٣٩
  • Tuesday, July 17, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۷ آبان ساعت 08:30 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۱۷ ساعت 08:20 | تعداد بازدید: 214 | کد مطلب: 50541
مدیر کل درمان تامین اجتماعی تهران:

رادیولوژی تشخیصی از مهمترین بخش های مراکز درمانی است

مدیر کل درمان تامین اجتماعی تهران گفت: رادیولوژی تشخیصی یکی از مهمترین بخش های مراکز درمانی است و نقش با ارزشی را در شناسایی و درمان بیماریها، ارائه می دهد.
رادیولوژی تشخیصی از مهمترین بخش های مراکز درمانی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمدتقی خسروانی مقدم به مناسبت بزرگداشت روز جهانی رادیولوژی اظهار داشت: نقش رادیولوژی در حوزه سلامت و درمان بسیار مهم است.
وی به نقش رادیولوژی در تشخیص زودهنگام بیماریها اشاره کرد و گفت: از ویژگی های مهم واحدهای تصویربرداری مراکز درمانی تابعه استان تهران، بهره مندی بیماران از خدمات رادیولوژی بدون اتلاف وقت و سریعترین زمان ممکن است.
خسروانی مقدم افزود: ارائه خدمات تشخیصی رادیولوژی و هدایت منابع به سوی مصارفی با بیشترین بهره وری، باید به عنوان یک ضرورت در این بخش مورد توجه قرار گیرد. 
وی یاد آور شد:  استفاده از رادیولوژی در مراکز تشخیصی و درمانی، علاوه بر افزایش کیفیت تصویربرداری و تأثیرگذاری در روند تشخیص، موجب صرفه جویی در زمان، افزایش حجم و کیفیت در بایگانی پرونده های الکترونیکی می شود.
دکتر خسروانی مقدم با بیان اینکه توسعه و ارتقاء خدمات درمانی تأمین اجتماعی در بخش رادیولوژی با جدیت دنبال می‌شود، گفت: با عزم و اراده جدی، روند رو به رشدی در  ارتقاء دستگاه های رادیولوژی و ارائه خدمات درمانی مطلوب طی می شود.
مدیر کل درمان تامین اجتماعی تهران با تاکید بر اینکه بیش از ٧٠ درصد تشخیص قطعی بیماریها با انجام دادن یکی از اقدامات تصویربرداری میسر می شود، تصریح کرد: روز جهانی رادیولوژی یکی از روزهای بسیار مهمی است و منشأ ایجاد تحول در تشخیص بیماریها در دنیای پزشکی امروز است.
وی با اشاره به ارتقای رادیولوژی در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان تهران، اضافه کرد: نگرش خانواده تامین اجتماعی در مرحله نخست خدمت رسانی به طبقه محروم جامعه است.
دکتر خسروانی مقدم از تجهیز تمامی مراکز درمانی به دستگاه های رادیولوژی دیجیتال خبر داد و افزود: بر اساس برنامه های پیش بینی شده، تاکنون تمامی مراکز درمانی به دستگاه های پیشرفته رادیولوژی با سیستم دیجیتال مجهز شده اند.
وی با تاکید بر ضرورت استفاده بهینه از ظرفیت های مراکز درمانی، ابراز داشت: در بخش ارتقاء دستگاه های رادیولوژی باید از فرصت های فراهم شده حداکثر استفاده را ببریم.

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۷ آبان ساعت 08:30 | تعداد بازدید: 214 | کد مطلب: 50541
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانهفته تامین اجتماعی 19 الی 25 تیر ماه را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم این سازمان تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 1/1017 sec