زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۶ آبان ساعت 12:05 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۱۷ ساعت 09:19    تعداد بازدید: 659    کد مطلب: 50530

با حضور دکتر علی ربیعی؛
شعبه تامین اجتماعی فرمهین افتتاح شد
شعبه تامین اجتماعی فرمهین در استان مرکزی با حضور دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد حسینی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی و مقامات محلی افتتاح شد.


به‌ گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر یک‌روزه خود به استان مرکزی در شهرستان فراهان حضور یافت و شعبه تامین اجتماعی این شهرستان را افتتاح کرد.
شعبه تامین اجتماعی فرمهین با تحت پوشش قرار گرفتن 3 هزار نفر بیمه شده و 220 کارگاه در فضایی به وسعت 150 مترمربع و با هزینه 2 میلیارد ریال افتتاح شد که قبل از ‏افتتاح این شعبه خدمات مربوط به بیمه شدگان، مستمری بگیران و بازنشستگان از طریق شهرستان ‏تفرش انجام می‌شد.‏
با افتتاح این شعبه خدمات بیمه ای به بیمه‌شدگان، مستمری‌بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در این شهرستان ارائه می‌شود.
گفتنی است، با غرس یک اصله نهال در ورودی شعبه تامین اجتماعی فرمهین توسط دکتر علی ربیعی، افتتاح رسمی این شعبه آغاز شد.
حضور در جلسه شورای اداری شهرستان‌های فراهان، تفرش و آشتیان و برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون در فراهان از دیگر برنامه‌های دکتر علی ربیعی در این شهرستان است.

گزارش تصویری سفر یک روزه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استانهای مرکزی و  اصفهان


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 1/7898 sec