زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۶ آبان ساعت 08:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۱۶ ساعت 11:54    تعداد بازدید: 177    کد مطلب: 50518

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی دیدار کرد
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت : واگذاری واحدهای صنعتی باید بر اساس ضوابط قانونی و اهلیت افراد انجام شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی ، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم در دیدار با وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بخش صنعت و تولید یکی از محورهای توسعه کشورها است باید در واگذاری های واحدهای تولیدی، بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی، توانمندی مدیریتی و بنیه اقتصادی افراد برای تامین سرمایه در گردش شرکت ها را در نظر داشته باشد.

امام جمعه تبریز گفت : هرچند مشکلات کارخانه بلبرینگ سازی تبریز را بعنوان مطالبه عمومی مردم چندین بار از مسئولان  کشوری و استانی پیگیری کردیم تا مرتفع شود اما مجموعه های دیگری نیز در استان وجود دارد که به دلیل توجه ناکافی در واگذاری آنها به بخش خصوصی با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم میکنند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم در بخش دیگری از سخنان خود از دولت خواست درباره بحران دریاچه ارومیه و طوفان های نمکی حاصل از خشک شدن این دریاچه و همچنین رویداد تبریز ۲۰۱۸ برنامه مدون و اجرایی داشته باشد.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی نیز در این دیدار با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی از موقعیت استراتژیک در حوزه های مختلف اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی برخوردار است گفت : در برنامه ریزی های کلان کشوری به منطقه شمال غرب با محوریت شهر تبریز نگاه اطمینان بخش از نظر امنیت ملی و سیاسی داریم.

ربیعی با اشاره به برنامه های سفر یک روزه خود به استان آذربایجان شرقی گفت : افتتاح پروژه‌های آسایشگاه معلولان هشترود، اورژانس اجتماعی و کلنگ‌زنی محل درمانگاه بستان آباد از برنامه‌های پیش‌بینی شده در سفر به آذربایجان شرقی است.

وی افزود : هم‌چنین حضور در نشست مشترک اعضای شورای اشتغال، نمایندگان کارفرمایان، کارگران، تعاون‌گران و خیران بهزیستی استان از دیگر برنامه این سفر به حساب می آید.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 1/7340 sec