زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۵ آبان ساعت 17:45 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۱۶ ساعت 18:31    تعداد بازدید: 377    کد مطلب: 50487

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
عملیات احداث درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بستان آباد آغاز شد
عملیات احداث درمانگاه تامین اجتماعی بستان آباد در استان آذربایجان شرقی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین اداری مالی و حقوقی وامور مجلس سازمان تامین اجتماعی و مسئولان محلی آغاز شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی بستان آباد با بیان این‌که سازمان تامین اجتماعی باوجود بحران‌های اقتصادی کشور، یک سازمان پویا است، گفت: این سازمان توانسته مسائل را با تلاش و مدیریت پشت سر بگذارد.

وی با بیان اینکه طرح تحول سلامت هزینه‌های سنگینی را به سازمان‌ تامین اجتماعی وارد کرده است، افزود: گاهی اوقات این سازمان مورد بی مهری های زیادی  قرار گرفته است؛ ولی به کار خود ادامه می دهیم.

دکتر ربیعی افزود: بیش از ۵۰ درصد اهالی شهرستان بستان آباد تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و چهار کارخانه از شرکتهای تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی در این شهرستان قرار دارند و این امر فرصتی را برای اشتغال نیروهای مولد جامعه از جمله نیروهای بومی بوجود آورده است که باید برای تداوم و ارتقای سطح اشتغال جوانان تلاش مضاعف صورت گیرد.

وی تاکید کرد: تمام تلاش دولت این است که در مناطق بحران زده، ثبات و امنیت اشتغال را فراهم کند تا روز به روز شاهد افزایش اشتغال در سطح کشور باشیم.

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 4/3869 sec