کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر
  • اِسَّبِت ٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Saturday, November 25, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۵ آبان ساعت 13:26 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۱۵ ساعت 13:26 | تعداد بازدید: 167 | کد مطلب: 50472
مدیرکل پشتیبانی درمان تامین اجتماعی:

ارائه خدمات ارزشمند در بیمارستان های تامین اجتماعی تداوم دارد

مدیرکل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: خدمات ارزشمند و مثمرثمر در بیمارستان های تامین اجتماعی تداوم دارد.
ارائه خدمات ارزشمند در بیمارستان های تامین اجتماعی تداوم دارد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر عباس حاتمی در همایش تجلیل از دست اندرکاران طرح هتلینگ بیمارستان های تامین اجتماعی مازندران اظهار داشت: اجرای این طرح یکی از ماندگار ترین اقدامات دولت تدبیر و امید و سازمان تامین اجتماعی در استان مازندران است که با همت و پیگیری های مجموعه درمان این استان به ثمر رسیده است.
وی اقدامات انجام شده در طرح هتلینگ بیمارستان های تامین اجتماعی مازندران در کشور را  کم نظیر دانست و از تلاش های حوزه مدیریت درمان استان مازندران تقدیر کرد.
مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران نیز در این همایش اظهار داشت: با اجرای طرح هتلینگ در بیمارستان های تامین اجتماعی استان مازندران، شاهد افزایش رضایت مندی بیماران در این مراکز هستیم.
دکتر محمد خورشیدی گفت: طرح هتلینگ در بیمارستان های تامین اجتماعی بوعلی نکا با اعتباراتی بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال، حکمت ساری  بیش از۲۰ میلیارد ریال،  شفا بابلسر بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال و رازی چالوس بیش از ۱۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.
وی افزود: طرح هتلینگ در بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر قائم شهر نیز در حال پیگیری است و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
دکتر خورشیدی گفت: هتلینگ بیمارستان های تامین اجتماعی مازندران طوری طراحی شده است که امکانات به نحو احسن در اختیار بیماران و همراه آنان باشد.
وی خاطرنشان کرد: در طرح هتلینگ، اتاق های بیماران به امکاناتی مانند یخچال و تلویزیون مجهز شده و کیفیت بهداشت، تغذیه و خدمات پزشکی و غیرپزشکی نیز بهبود یافته است.
گفتنی است در بین استان هایی که در سال ۹۵ اجرای طرح هتلینگ در بیمارستان های تامین اجتماعی را آغاز کرده بودند، استان مازندران اولین استانی است که موفق به سرانجام رساندن این طرح شده است.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۵ آبان ساعت 13:26 | تعداد بازدید: 167 | کد مطلب: 50472
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/0682 sec