کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر
  • اِسَّبِت ٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Saturday, November 25, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۵ آبان ساعت 08:49 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۲۰ ساعت 14:15 | تعداد بازدید: 5269 | کد مطلب: 50432
مدیرکل امور کارگزاری های رسمی سازمان تأمین اجتماعی؛

نتایج اولیه آزمون صدور مجوز کارگزاری های سازمان تأمین اجتماعی مشخص شد

مدیرکل امور کارگزاری های رسمی سازمان تأمین اجتماعی از مشخص شدن نتایج اولیه آزمون صدور مجوز کارگزاری این سازمان خبر داد و گفت: پذیرفته شدگان مرحله اول دو برابر مورد نیاز هستند به این معنی که برای هر کارگزاری 2 نفر به مصاحبه دعوت می شوند و همچنین یک نفر دیگر هم به عنوان ذخیره معرفی می شود.
نتایج اولیه آزمون صدور مجوز کارگزاری های سازمان تأمین اجتماعی مشخص شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمد قوامی از صدور مجوز 80 کارگزاری جدید سازمان تأمین اجتماعی در 28 استان خبر داد و افزود: کارگزاری های جدید عموما در شهرهایی دایر می شوند که قبلا فاقد کارگزاری بوده اند و تعداد اندکی نیز بر حسب نیاز در جاهایی که کارگزاری وجود دارد، مجوزهای جدید صادر شده است.

وی ادامه داد: راه اندازی کارگزاری بر اساس اعلام نیاز ادارات کل تأمین اجتماعی استانها و بررسی شاخص هایی از قبیل تعداد بیمه شدگان و بازنشستگان و همچنین تعداد کارگاهها و پراکندگی جغرافیایی انجام شده است.

مدیرکل امور کارگزاری های رسمی سازمان تأمین اجتماعی، گفت: راه اندازی کارگزاری ها در راستای برون سپاری خدمات و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی از سال 84 در سازمان تأمین اجتماعی آغاز شده است و این کار کاهش هزینه ها و افزایش رضایتمندی مخاطبان را به دنبال داشته است.

قوامی با بیان اینکه در حال حاضر 215 کارگزاری فعال تأمین اجتماعی در سراسر کشور در حال خدمت رسانی هستند، اظهار داشت: 20 کارگزاری نیز در آستانه تأسیس قرار دارند و در ماه های آینده نیز مجوز راه اندازی 80 کارگزاری دیگر صادر می شود.

وی با بیان اینکه 4 هزار و 73 نفر در آزمون کارگزاری ها شرکت کرده اند، اظهار داشت: در نهایت به 80 نفر مجوز راه اندازی کارگزاری داده می شود.

قوامی عملکرد مطلوب کارگزاری های فعال را زمینه ساز توسعه این حوزه از خدمات سازمان تأمین اجتماعی ارزیابی کرد و گفت: در سال گذشته 40 میلیون تراکنش توسط کارگزاری ها انجام شده و 23 نوع فعالیت سازمان تأمین اجتماعی توسط کارگزاری ها انجام شده است.

وی ادامه داد: توسعه خدمات کارگزاری ها از اولویت های سازمان تأمین اجتماعی است و در آینده بخش های بیشتری از خدمات از طریق کارگزاری ها انجام خواهد شد.

 

توجه 1: دعوت از پذیرفته شدگان آزمون به تعداد 2 برابر ظرفیت تا اولویت دوم جهت انجام مصاحبه صورت خواهد پذیرفت.

توجه 2: در صورت فراموشی شماره داوطلبی به اداره کل استان محل آزمون مراجعه نمایید.

توجه 3: اسامی پذیرفته شدگان با رنگ سبز مشخص شده است.

 

نتایج اولیه آزمون صدور مجوز کارگزاری های سازمان تأمین اجتماعی به تفکیک استان ها:

آذربایجان شرقی آذربایجان غربی البرز بوشهر چهارمحال و بختیاری خراسان جنوبی خراسان رضوی
خراسان شمالی خوزستان زنجان سمنان سیستان و بلوچستان شرق تهران شهرستانهای استان تهران
غرب تهران فارس قزوین قم کردستان کرمان کرمانشاه
کهگیلویه و بویراحمد گلستان گیلان مازندران مرکزی هرمزگان همدان


 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۵ آبان ساعت 08:49 | تعداد بازدید: 5269 | کد مطلب: 50432
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 0/6147 sec