زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۳۰ مهر ساعت 18:25 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۸/۳ ساعت 15:51    تعداد بازدید: 771    کد مطلب: 49756

دکتر فیروز آبادی در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شستا:
درباره شستا و میزان دارایی و توان اقتصادی این مجموعه بزرگنمایی می شود
مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی(شستا) با حضور قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر ابوالحسن فیروزآبادی قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم گفت: تصویری که از شستا در جامعه شکل گرفته تا حدودی حاصل فضای رسانه ای است و برای تمامی مسائل مرتبط با این شرکت و میزان دارایی و توان اقتصادی این مجموعه بزرگنمایی صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه دکتر ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای شستا اهمیت ویژه ای قائل است، گفت: شستا تصویری بزرگتر از واقعیت خود در اذهان عمومی دارد و این تصور بوجود آمده است که این مجموعه می تواند در اقتصاد کشور بسیار تاثیرگذار باشد.

دکتر فیروزآبادی افزود: این تصویر می تواند هم مثبت و هم منفی و از جهتی حتی می تواند آسیب رسان نیز باشد.

وی ادامه داد: با گسترش فن آوری های نوین و استفاده عمومی از رسانه ها شاهد افزایش انتشار اخبار هستیم و در نهایت شفافیت در جامعه افزایش یافته است. البته شفافیت در این عرصه همراه با ابهام نیز هست که از ویژگی های فضای جدید است.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در این فضا در کنار اخبار واقعی، تهمت و جعل اخبار نیز با سرعت منتشر می شود و باید دقت کنیم که حرکت ما همراه با دقت باشد.

دکتر فیروزآبادی با بیان اینکه از اعضای هیات مدیره و مدیرعامل سابق این مجموعه تشکر می کنیم که زحمات زیادی متقبل شدند، افزود: هیات مدیره جدید نیز با ریاست مهندس ترکان شکل گرفته و امیدواریم آغاز دوره ای جدید و منشا خیر و برکت برای شستا باشد.

وی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید کمترین مسائل را در شستا داشته ایم، اظهار داشت: در شستا کارها به خوبی انجام می شود و سلامت کاری در این مجموعه کاملا مشهود است. هیات مدیره جدید این مجموعه نیز دارای سوابق ارزشمند و خوشنام هستند و امیدواریم شاهد گامهای بلندتر و استوارتر در شستا باشیم.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 1/7253 sec