زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر ساعت 16:32 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۷/۲۹ ساعت 17:29    تعداد بازدید: 452    کد مطلب: 49685

مدیر درمان تأمین اجتماعی آذربایجانغربی منصوب شد
در مراسمی با حضور معاون درمان سازمان تامین اجتماعی و جمعی از مدیران استانی ضمن تقدیر از تلاشهای دکتر ابراهیم شیرزاده، مدیر درمان سابق استان آذربایجانغربی؛ دکتر صادق اسمعیل زاده به عنوان مدیر جدید درمان تامین اجتماعی این استان معرفی و منصوب شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی؛ معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در این مراسم که در سالن اجتماعات بیمارستان امام رضا(ع) ارومیه برگزار شد، یکی از مشکلات اصلی سازمان تامین اجتماعی را ناشناخته بودن جایگاه ، وظایف و فعالیتهای آن در بین مسئولین دانست و اظهار کرد: برای حل این مشکل نیاز است تا فعالیتهای این سازمان به منظور دستیابی سریعتر و بهتر به اهداف سازمانی تبیین شود.

دکتر مهدی درخشان با اشاره به نقش و کارکرد سازمان تامین اجتماعی به عنوان بازوی توانمند دولت در خدمات رسانی به مردم تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی نه تنها تا به امروز سربار دولت نبوده بلکه توانسته با خدمات به 42 میلیون بیمه شده نقشی موثر در حوزه درمان و بیمه ایفا کند.

وی برنامه محوری،توجه به زیرساختها، IT  و نظام ارجاع داخلی را از جمله رویکردهای مهم و اساسی سازمان تامین اجتماعی برشمرد و افزود: در این راستا بحث نسخه الکترونیک در حال حاضر در ٤ استان بصورت پایلوت در دست اجراست و امید می رود تا در تمام نقاط کشور اجرایی شود.

مدیر درمان جدید تامین اجتماعی آذربایجان غربی نیز در سخنانی اقدامات انجام یافته در مدیریت سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید را بی سابقه دانست و گفت: اتفاقات خوبی که در نهضت IT و درمان رخ داده موجبات بهره مندی جامعه هدف و رضایتمندی آنان را فراهم ساخته است.

دکتر صادق اسمعیل زاده با اشاره به تلاشهای انجام یافته برای رفع محرومیت در استان آذربایجانغربی تصریح کرد: با توجه به عنایت خاص مدیران سازمان تامین اجتماعی و آگاهی از وضعیت استان این امید می رود که زیرساخت های حوزه درمان تأمین اجتماعی در آینده نزدیک ارتقاء یابد.

وی با تقدیر از مدیریت ١٥ ساله دکتر شیرزاده به ظرفیتهای بالای انسانی در بخش درمان استان اشاره کرد و افزود: برای دستیابی به اهداف سازمانی از ظرفیت نیروی انسانی به نحو شایسته استفاده خواهد شد.

دکتر ابراهیم شیرزاده، مدیر سابق درمان تامین اجتماعی آذربایجان غربی نیز در سخنانی استقرار سیستم مدیریت کیفیت را یکی از اتفاقات درخشان در استان برشمرد و گفت: در کنار این موضوع مبحث اعتبار بخشی به فعالیتها به منظور ارتقای کیفیت خدمات به بیمه شده ها پیاده شده است.

وی اجرای هتلینگ بیمارستانی،تجهیز بیمارستان امام رضا(ع) ارومیه به امکانات روز درمانی،ارتقای سطح درمانگاههای میاندوآب و سلماس و خوی را از جمله اتفافات شاخص عنوان کرد.

مقصود مقدمی کیا، مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان غربی نیز در این مراسم با اشاره به اینکه در حال حاضر ٣٦٧ هزار بیمه شده اصلی با جمعیت یک میلیون و ٢٠٠ هزار نفر از خدمات سازمان در این استان بهره مند هستند، اظهار کرد: افزایش جمعیت تحت پوشش جزو برنامه های اولویت دار به شمار می رود.

وی برنامه محور کردن فعالیتهای سازمان تامین اجتماعی و از آن سو ارتقای سطح خدمات را از جمله اقدامات شاخص در دولت تدبیر و امید برشمرد.

گفتنی است در پایان این مراسم ضمن تقدیر از تلاشهای دکتر ابراهیم شیرزاده با حکم مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی دکتر صادق اسمعیل زاده به عنوان مدیر درمان تامین اجتماعی آذربایجان غربی منصوب شد.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 1/1593 sec