زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر ساعت 14:56 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۷/۲۹ ساعت 14:56    تعداد بازدید: 271    کد مطلب: 49678

با سرمربی گری هروی؛ مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ورزش:
تیم های ملی کاراته امید، جوانان و نوجوانان عازم مسابقات جهانی می شوند
تیم های ملی کاراته امید، جوانان و نوجوانان کشورمان با سرمربیگری شهرام هروی و سعید حسنی پور از کارکنان سازمان تأمین اجتماعی، عازم مسابقات جهانی اسپانیا می شوند و در این مسابقات به مصاف رقبا می روند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سرمربی تیم ملی کاراته ایران اعزامی به مسابقات جهانی اسپانیا را شهرام هروی مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در امور ورزشی بر عهده دارد و سعید حسنی پور نیز به عنوان مربی، این تیم را همراهی می کند.
شهرام هروی در خصوص مسابقات جهانی کاراته در کشور اسپانیا گفت: تیم کاراته امید جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات با ٥ ورزشکار که در تاریخ پنجم لغایت هفتم آبان ماه جاری برگزار می شود، حضور دارد.
وی افزود: هر ٥بازیکن اعزامی تیم ملی امید کاراته کشور تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند.
وی با اشاره به اقدامات موثر سازمان تأمین اجتماعی در ترویج ورزش میان بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی و حمایت از ورزشکاران مدال آور در عرصه های جهانی گفت: در 4سال اخیر سلامت و ایجاد روحیه نشاط میان بیمه شدگان و مستمری بگیران به طور ویژه در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: تمام اتفاقات خوبی که طی این سالها در مسابقات ورزشی کاراته با سرمربی گری اینجانب رخ داده را مدیون حمایت های دکتر نوربخش و کارکنان سازمان تامین اجتماعی هستم و در این راستا تشکر ویژه دارم که شرایط خوبی را برای همکاری با تیم ملی کاراته فراهم کرده و توانستم بدون دغدغه به موفقیت برسم و پرچم پر افتخار کشور را بالا ببرم.
معاون شرکت رفاه گستر سازمان تامین اجتماعی افزود: وظیفه خود می دانم که از دکتر هدایت الله ادیب نیا مدیرعامل شرکت رفاه گستر نیز تشکر کنم که شرایط را برای همکاری با تیم ملی کاراته به نحو احسن فراهم کرده و امیدوارم با درخشش کاراته ایران به خوبی جواب محبت های وی را داده باشم.
گفتنی است؛ شهرام هروی به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان کاراته نیز فعالیت دارد.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 1/7373 sec