زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر ساعت 14:41 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۷/۲۹ ساعت 14:41    تعداد بازدید: 156    کد مطلب: 49677

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی:
خدمت رسانی به مردم در سازمان تامین اجتماعی ارزش بالایی دارد
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان تامین اجتماعی خدمتگزار کارگران و خانواده های آنان است و کار در این سازمان از ارزش بالایی برخوردار است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، احمد امیرآبادی فراهانی در دیدار مدیرکل و مسئولان شعب تامین اجتماعی استان قم با تقدیر از اقدامات انجام شده در مجموعه تامین اجتماعی تصریح کرد:اغلب مخاطبان سازمان تامین اجتماعی بخش آسیب پذیر و کارگر جامعه هستند و خدمت به این عزیزان افتخار و ارزش بالای معنوی دارد.
وی با بیان این که قم از جایگاه بین المللی برخوردار است، اظهار کرد:خدمت در این استان عشق می خواهد و مسئولان اجرایی که عهده دار منصب می شوند فقط به خدمت به مردم فکر کنند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از تمام مدیرانی که تلاش خود را در جهت خدمت رسانی بی منت و صادقانه به مردم قم کنند حمایت می کنیم.
امیرآبادی خاطرنشان ساخت: مدیران تامین اجتماعی در استان قم در تعامل با مجموعه وزارت کار و همچنین دستگاههای مرتبط باید به کمک بخش تولید بشتابند و مساعدت در جهت توسعه اشتغال پایدار اولویت کاری آنان باشد.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی افزایش مراکز ملکی درمانی و شعب تامین اجتماعی در قم را خواسته 752 هزار بیمه شده تامین اجتماعی از مدیران ارشد این سازمان عنوان کرد و افزود:خدمات رسانی در استان قم با تردد سالانه بیش از 23 میلیون زائر ، نگاه ملی را می طلبد و مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی نسبت به این موضوع تدبیری بیاندیشند.
در ابتدای این دیدار، مدیرکل تامین اجتماعی قم فرصت خدمتگزاری در قم را ارزشمند توصیف کرد و گفت:خدمت به مردم قم در کنار آستان کریمه اهل بیت ع و مراجع عظام تقلید یک موهبت الهی برای مسئولان استان است.
علی اصغر دادخواه افزود: تامین اجتماعی قم با داشتن 752 هزار بیمه شده در حدود 58 درصد جمعیت استان را زیرپوشش دارد و خدمات مختلف بیمه ای و درمانی ارائه می کند.
وی ضریب پشتیبانی بیمه ای در استان قم را شش و هفت دهم اعلام و تاکید کرد:اولویت کاری سازمان تامین اجتماعی بر کمک به توسعه اشتغال پایدار در استان قم متمرکز خواهد شد.
وی ایجاد و توسعه خدمات الکترونیک در مجموعه سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید را مهم ارزیابی و تاکید کرد: سازمان تامین اجتماعی توانست سازمانی پیشرو در تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات الکترونیک باشد.
مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: سازمان تامین اجتماعی تاکنون بیش از 12 خدمت الکترونیک در مجموعه بیمه و درمان ارائه کرده که علاوه بر کاهش روزانه هزاران سفر درون شهری بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران، سهم بزرگی در کاهش آلودگی هوا داشته است.
دادخواه از نسخه الکترونیک، بازرسی الکترونیک، پرونده الکترونیک و نامنویسی متمرکز به عنوان 4 طرح مهم الکترونیک در دست اجرای سازمان تامین اجتماعی در استان قم نام برد.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 1/6719 sec