• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
  • اِلأَربِعا ٥ ذو القعده ١٤٣٩
  • Wednesday, July 18, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر ساعت 14:41 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۷/۲۹ ساعت 14:41 | تعداد بازدید: 136 | کد مطلب: 49677
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی:

خدمت رسانی به مردم در سازمان تامین اجتماعی ارزش بالایی دارد

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان تامین اجتماعی خدمتگزار کارگران و خانواده های آنان است و کار در این سازمان از ارزش بالایی برخوردار است.
خدمت رسانی به مردم در سازمان تامین اجتماعی ارزش بالایی دارد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، احمد امیرآبادی فراهانی در دیدار مدیرکل و مسئولان شعب تامین اجتماعی استان قم با تقدیر از اقدامات انجام شده در مجموعه تامین اجتماعی تصریح کرد:اغلب مخاطبان سازمان تامین اجتماعی بخش آسیب پذیر و کارگر جامعه هستند و خدمت به این عزیزان افتخار و ارزش بالای معنوی دارد.
وی با بیان این که قم از جایگاه بین المللی برخوردار است، اظهار کرد:خدمت در این استان عشق می خواهد و مسئولان اجرایی که عهده دار منصب می شوند فقط به خدمت به مردم فکر کنند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از تمام مدیرانی که تلاش خود را در جهت خدمت رسانی بی منت و صادقانه به مردم قم کنند حمایت می کنیم.
امیرآبادی خاطرنشان ساخت: مدیران تامین اجتماعی در استان قم در تعامل با مجموعه وزارت کار و همچنین دستگاههای مرتبط باید به کمک بخش تولید بشتابند و مساعدت در جهت توسعه اشتغال پایدار اولویت کاری آنان باشد.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی افزایش مراکز ملکی درمانی و شعب تامین اجتماعی در قم را خواسته 752 هزار بیمه شده تامین اجتماعی از مدیران ارشد این سازمان عنوان کرد و افزود:خدمات رسانی در استان قم با تردد سالانه بیش از 23 میلیون زائر ، نگاه ملی را می طلبد و مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی نسبت به این موضوع تدبیری بیاندیشند.
در ابتدای این دیدار، مدیرکل تامین اجتماعی قم فرصت خدمتگزاری در قم را ارزشمند توصیف کرد و گفت:خدمت به مردم قم در کنار آستان کریمه اهل بیت ع و مراجع عظام تقلید یک موهبت الهی برای مسئولان استان است.
علی اصغر دادخواه افزود: تامین اجتماعی قم با داشتن 752 هزار بیمه شده در حدود 58 درصد جمعیت استان را زیرپوشش دارد و خدمات مختلف بیمه ای و درمانی ارائه می کند.
وی ضریب پشتیبانی بیمه ای در استان قم را شش و هفت دهم اعلام و تاکید کرد:اولویت کاری سازمان تامین اجتماعی بر کمک به توسعه اشتغال پایدار در استان قم متمرکز خواهد شد.
وی ایجاد و توسعه خدمات الکترونیک در مجموعه سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید را مهم ارزیابی و تاکید کرد: سازمان تامین اجتماعی توانست سازمانی پیشرو در تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات الکترونیک باشد.
مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: سازمان تامین اجتماعی تاکنون بیش از 12 خدمت الکترونیک در مجموعه بیمه و درمان ارائه کرده که علاوه بر کاهش روزانه هزاران سفر درون شهری بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران، سهم بزرگی در کاهش آلودگی هوا داشته است.
دادخواه از نسخه الکترونیک، بازرسی الکترونیک، پرونده الکترونیک و نامنویسی متمرکز به عنوان 4 طرح مهم الکترونیک در دست اجرای سازمان تامین اجتماعی در استان قم نام برد.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر ساعت 14:41 | تعداد بازدید: 136 | کد مطلب: 49677
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0940 sec