• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير
  • اِثَّلاثا ٤ ذو القعده ١٤٣٩
  • Tuesday, July 17, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر ساعت 10:21 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۷/۲۹ ساعت 10:21 | تعداد بازدید: 157 | کد مطلب: 49647

تولد 1630 نوزاد در بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا (ع) قم

در شش ماهه اول سال جاری یک هزار و 630 نوزاد در بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا (ع) قم متولد شدند.
تولد 1630 نوزاد در بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا (ع) قم

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی دکتر داود علیمحمدی مدیردرمان تامین اجتماعی استان قم با اشاره به افزایش 14 درصدی مراجعه بیماران  درشش ماهه سال جاری به بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا (ع) قم نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: ظریب اشغال تخت بیمارستان تامین اجتماعی در همین مدت به طور میانگین به 91 درصد رسیده است که موجب اقبال بیمه شدگان تحت پوشش تامین اجتماعی  در این مرکز درمانی است.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان قم در ادامه اظهار داشت : در نیمه اول سال جاری بیش از یک میلیون بار بیمه شدگان تامین اجتماعی از خدمات درمانی چهار مرکز ملکی در استان بهره مند شده اند که از این تعداد  به بیش از 6 هزار بیمار  خدمات بستری ارائه شده است..
دکتر علیمحمدی در ادامه با اشاره به تولد هزار و 630 نوزاد در بیمارستان امام رضا(ع) گفت: با توجه به بهبود شاخص های استاندارد وزارت بهداشت در امر زایمان ، شاهد کاهش سزارین و افزایش زایمان طبیعی بوده ایم که از تولد های انجام شده  در بیمارستان ،59 درصد به روش طبیعی  بوده است .
مدیر درمان استان قم با اشاره به ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان از طریق 732 مرکز مستقل طرف قراداد گفت: در نیمه نخست امسال بیش از 2 میلیون و700 هزار بار بیمه شدگان در بخش درمان غیر مستقیم با پرداخت فرانشیز خدمات دریافت نموده اند که تعهد سازمان تامین اجتماعی از هزینه های این مراجعات بیش از 118 میلیارد تومان شده است.
دکتر علیمحمدی ارائه خدمات  دارویی ودرمانی به بیماران صعب العلاج سازمان تامین اجتماعی را ویژه عنوان نمود وگفت: هزینه تعهدات ما در شش ماهه اول امسال برای نسخ این گروه از بیماران که در دفتر اسناد پزشکی رسیدگی شده است ، بیش از 14 میلیارد تومان شده است.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر ساعت 10:21 | تعداد بازدید: 157 | کد مطلب: 49647
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانهفته تامین اجتماعی 19 الی 25 تیر ماه را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم این سازمان تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 1/0723 sec