• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
  • اِلأَربِعا ٥ ذو القعده ١٤٣٩
  • Wednesday, July 18, 2018
بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب (تمدید آیین نامه)
آمار سایت
افراد آنلاین : 4
بازدید امروز : 55
بازدید دیروز : 370
بازدید ماهانه : 8132
بازدید سالانه : 15797
آمار کل : 236278
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۹ مهر ساعت 08:25 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۷/۱۹ ساعت 08:25 | تعداد بازدید: 89 | کد مطلب: 49192
مدیرکل تأمین اجتماعی فارس:

سرمایه اصلی کشور نیروی انسانی است نه تکنولوژی و کارخانه

مدیر کل تامین اجتماعی فارس گفت: سرمایه انسانی مهمترین منبع یک مجموعه به شمار می رود.
سرمایه اصلی کشور نیروی انسانی است نه تکنولوژی و کارخانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی فارس ،عبدالکریم نباتی در دیداربا اعضاء کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کاراستان افزود: امروز توجه به نیروی انسانی باید به عنوان یک اصل مورد توجه قرار بگیرد و نگاه ما درتولید ، صنعت و سرمایه گذاری باید اول به نیروی انسانی باشد .زیرا اگر نیروی انسانی از رضایتمندی مطلوب برخوردار باشد در تمام امور پیشرفت خواهیم داشت.
وی با اشاره به این موضوع که مهمترین وظیفه تامین اجتماعی تولید امنیت اجتماعی بیمه شدگان است اظهار داشت : هردستگاهی وظیفه ای دارد و وظیفه سازمان تامین اجتماعی ، ایجاد امنیت اجتماعی به عنوان یک مقوله بسیارمهم و اساسی می باشدوتمام تلاش سازمان این است حتی در شرایط سخت با برنامه ریزی  بهینه ، تعهدات خود در قبال بیمه شدگان، بازنشسته و مستمری بگیران را به موقع انجام دهد.
مدیرکل تأمین اجتماعی فارس به بار مالی که در دولت نهم و دهم به سازمان تامین اجتماعی تحمیل شده است اشاره کرد وافزود: متاسفانه فشار مضاعفی در دولت های گذشته با افزایش سقف تعهدات سازمان بدون در نظر گرفتن بار مالی به صندوق تامین اجتماعی  وارد آمده  و انتظار داریم که حداقل دولت نسبت به پرداخت بدهی و دیون خود به این سازمان اقدام نماید.
نباتی فرار بیمه ای برخی از کارفرمایان تامین اجتماعی را امری ناپسند توصیف کرد و گفت: دستمزد جزء هزینه های جاری تولید است واز طرف کارفرما باید دستمزد واقعی برای شمول بیمه اعلام شود که کارگر متضرر نگردد.
مدیرکل تأمین اجتماعی فارس بیان داشت: بیش از 50 درصد از جمعیت 80 میلیونی کشور از خدمات بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی برخوردار هستند و در استان فارس نیز بالغ بر2 میلیون و 80هزار نفر تحت پوشش خدمات تامین اجتماعی می باشند.
وی درپایان از عملکرد مطلوب کانون شوراهای اسلامی کاراستان فارس در دفاع از حقوق تامین اجتماعی تشکر کرد و افزود: درسایه همدلی که بین تشکلات کارگری و کافرمایی استان وجود دارد خیلی ازمشکلات در قالب سه جانه گرایی دولت ، کارگر و کارفرما در استا ن حل شده است.

دولت با پرداخت  دیون خود بر تداوم فعالیت های ارزشمند تامین اجتماعی بیفزاید

رییس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کاراستان فارسنیز در این دیدار گفت: در بحث روابط کار، تشکلات کارگری وکارفرمایی استان از تعامل بسیار خوبی برخوردار است به نحوی که در سطح ملی همه نگاه مسوولین حوزه روابط کشور به عملکرد بسیار خوب روابط سه جانبه کارگر،کارفرما ودولت در استان فارس است و اگر موفقیت های در این زمینه حاصل شده است  درسایه این همدلی و اتحاد در موضوع سه جانبه گرایی می باشد.
مهرزاد مویدی گفت: با دیدگاه مثبتی که از سوی مسوولین در دولت تدبیرو امید بوجود آمده است شاهد گسترش تشکلات کارگری و کارفرمایی و نیز حل مسایل بیمه ای کارگران در استان هستیم.
عضوشورای عالی اشتغال کشور ضمن تاکید برضرورت حفظ اندوخته های کارگران در صندوق تامین اجتماعی اظهار داشت:دولت بایستی با پرداخت  دیون خود بر تداوم فعالیت های ارزشمند این سازمان بیفزاید .

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۹ مهر ساعت 08:25 | تعداد بازدید: 89 | کد مطلب: 49192
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • گزارش تصویری همایش مشترک شرکت های خدماتی،پشتیبانی،فنی ومهندسی کشور
  • گزارش تصویری بازدید دانش آموزان از شعب تامین اجتماعی فارس
  • گزارش تصویری روز دوم همایش درآمد
  • گزارش تصویری روز اول همایش مسئولان حوزه وصول
  • گزارش تصویری کارگاه آموزشی هیات های بدوی تشخیص مطالبات فارس
  • گزارش تصویری مراسم جشن تکلیف فرزندان همکار

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 4/8456 sec