کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر
  • اِسَّبِت ٢٧ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Saturday, December 16, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲ مهر ساعت 09:03 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۷/۳ ساعت 10:21 | تعداد بازدید: 414 | کد مطلب: 48583
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی:

ارتقاء هتلینگ مراکز درمانی تأمین اجتماعی باعث تحول در خدمت رسانی شده است

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه اجرای برنامه ارتقاء هتلینگ منجر به ایجاد تحول اساسی در خدمت رسانی به بیماران شده است، گفت: این برنامه مطابق با برنامه زمان بندی شده و بر اساس استانداردهای بسیار مطلوب و مطابق با معیارهای علمی به اجرا درآمده است.
ارتقاء هتلینگ مراکز درمانی تأمین اجتماعی باعث تحول در خدمت رسانی شده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر مهدی درخشان اظهار داشت: در آغاز کار تمامی معیارها و برنامه های مورد نظر برای اجرای این پروژه به صورت یک کتاب  شامل کلیه استانداردها و دستورالعمل اجرایی تدوین شد و پروژه ارتقاء هتلینگ کاملا مطابق با این برنامه به اجرا درآمد و در تمامی بیمارستان های تأمین اجتماعی شاهد اجرای موفق و بدون ایراد این پروژه هستیم. همچنین کتاب نگهداشت برنامه هتلینگ نیز در 480 صفحه تهیه و در اختیار بیمارستانها قرار داده شده است که گام اساسی در آموزش کارکنان خواهد داشت.
وی ادامه داد: برنامه ارتقای هتلینگ در سال 94 در 22 مرکز آغاز و در سال 95 در 47 بیمارستان آغاز شده است. این برنامه تا پایان سال جاری در تمامی بیمارستان های تأمین اجتماعی به طور کامل به اتمام خواهد رسید.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی به نوسازی و بازسازی تجهیزات پزشکی در سال 1395 اشاره کرد و گفت: در سال 1395 چهار دستگاه ام. آر.آی راه‌اندازی شده، در مجموع در چهار ساله دولت یازدهم 20 دستگاه سی تی اسکن و هشت دستگاه ام. آر .آی نصب شده است.
دکتردرخشان با بیان اینکه جایگزینی آمبولانس‌های فرسوده از دیگر برنامه های مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی است، گفت: در سه سال گذشته 200 آمبولانس خریداری کردیم که معادل 20 سال قبل از آن است و مراکز را بی‌نیاز کرد؛ به طوری که امسال اعلام نیازی از سوی مراکز درمانی برای آمبولانس‌ها نداشتیم.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲ مهر ساعت 09:03 | تعداد بازدید: 414 | کد مطلب: 48583
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/1285 sec