• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
  • اِلأَربِعا ٥ ذو القعده ١٤٣٩
  • Wednesday, July 18, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۱ مهر ساعت 09:57 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۷/۲ ساعت 09:22 | تعداد بازدید: 453 | کد مطلب: 48539
همزمان با هفته دفاع مقدس:

غرفه سازمان تأمین اجتماعی در نمایشگاه دفاع مقدس برپا شده است

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تأمین اجتماعی از برپایی غرفه این سازمان با عنوان یاد یاران در نمایشگاه دفاع مقدس واقع در پارک لاله تهران خبر داد.
غرفه سازمان تأمین اجتماعی در نمایشگاه دفاع مقدس برپا شده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، عبدالخالق حبیبی با اشاره به فرا رسیدن ایام هفته دفاع مقدس و تقارن این ایام با آغاز ماه محرم، گفت: غرفه حوزه بسیج شهدای سازمان تأمین اجتماعی در این نمایشگاه تا ششم مهر ماه پذیرای بازدیدکنندگان است.
وی افزود: مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی نیز در طول هفته دفاع مقدس از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.
حبیبی خاطر نشان کرد: سازمان تأمین اجتماعی مفتخر است که در دوران دفاع مقدس حضوری فعال در دفاع از میهن اسلامی داشته و 65 نفر از کارکنان این سازمان به فیض شهادت رسیده اند. همچنین 2 نفر از کارکنان سازمان تأمین اجتماعی نیز در دفاع از حرم اهل بیت به شهادت رسیده اند.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه نمایشگاه یاد یاران از سال 93 در محوطه سازمان تأمین اجتماعی واقع در خیابان آزادی تهران برگزار می شد، گفت: در سال جاری پس از هماهنگی به عمل آمده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی غرفه حوزه بسیج شهدای سازمان تأمین اجتماعی در نمایشگاه دفاع مقدس پذیرای بازدید کنندگان است.
حبیبی اظهار داشت: در غرفه حوزه بسیج شهدای سازمان تأمین اجتماعی دستاوردهای سازمان تأمین اجتماعی بویژه در حوزه های علمی و داروسازی و همچنین فعالیت های فرهنگی این سازمان به بازدید کنندگان معرفی می شود.
وی از برگزاری مسابقه پیامکی ویژه بازدید کنندگان غرفه تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: بازدید کنندگان از غرفه تأمین اجتماعی می توانند با پاسخگویی به سوالاتی درباره دوران پر افتخار دفاع مقدس در مسابقه پیامکی شرکت کنند و به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایزی اهدا خواهد شد.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تأمین اجتماعی از اقشار مختلف مردم بویژه کارکنان سازمان تأمین اجتماعی دعوت کرد که از نمایشگاه دفاع مقدس و غرفه سازمان تأمین اجتماعی بازدید کنند.

برای مشاهده سایت بسیج سازمان تأمین اجتماعی اینجا را کلیک کنید

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۱ مهر ساعت 09:57 | تعداد بازدید: 453 | کد مطلب: 48539
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/2263 sec