• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
  • اِلأَربِعا ٥ ذو القعده ١٤٣٩
  • Wednesday, July 18, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۱ مهر ساعت 09:12 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۷/۱ ساعت 09:12 | تعداد بازدید: 133 | کد مطلب: 48529

افزایش 100درصدی پروژه های درمانی تامین اجتماعی گلستان

طی مراسمی از پزشکان شاغل در بخشهای درمان مستقیم وغیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی دراستان گلستان تجلیل شد.
افزایش 100درصدی پروژه های درمانی تامین اجتماعی گلستان

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان در این مراسم، براساس آیات الهی احیای یک بیمار را برابر با احیای تمام هستی دانست و گفت: بر همین اساس شکر گزاری منشا فزونی نعمات است و برگزاری این مراسم به نوعی شکر گزاری وتقدیر از زحمات ارزنده این عزیزان است.
دکتر احمد نصرتی با اشاره به منتخبین نمونه گفت : این که جمعی به عنوان نمونه امشب لوح وهدیه دریافت می کنند درواقع مصادیقی از جامعه سراسر نمونه پزشکی هستند و به عنوان سمبل ونمادی از شما فرهیختگان از این جمع تجلیل به عمل می آید.
وی دامنه خدمات سازمان تامین اجتماعی را از کارگران شریف معادن تا دانشمندان هسته ای دانست وتاکید کرد که تلاشها و عملکرد خوب شما پزشکان علت اصلی توفیقات بخش درمان استان است و اینکه ما موفق شده ایم ، طی چهار سال گذشته  7 بارمتوالی دراجرای برنامه های سازمان مقام اول کشوری را کسب کنیم دلیلی بر عملکرد خوب تیم پزشکی ودرمانی استان است.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان با اشاره به 24 میلیون بارمراجعه به درمان غیر مستقیم و19 میلیون بار مراجعه از سوی بیمه شدگان به درمان مستقیم این استان طی چهار سال اخیر ، از افزایش 360 درصدی بودجه استان طی همین مدت خبر داد وگفت: بودجه درمان استان از 160 میلیارد تومان در سال 92 اکنون به 500 میلیارد تومان رسیده است که 300 میلیارد از آن دربخش درمان غیر مستقیم هزینه می شود.
دکتر نصرتی همچنین به افزایش صد درصدی پروژه های درمانی تامین اجتماعی استان گلستان اشاره کرد وتوسعه مراکز خدمات درمانی توسط سازمان تامین اجتماعی را بسیار با ارزش خواند .
درادامه دکتر زینلی رئیس اسناد پزشکی تامین اجتماعی استان گلستان گفت : حوزه درمان غیر مستقیم سازمان دراستان ، مسئول خرید ،توسعه، نظارت ، بررسی وپرداخت هزینه های درمانی به نیابت از سوی بیمه شدگان است و سازمان تامین اجتماعی سعی کرده که در حوزه درمان بیمه شدگان رویکرد انتفاعی نداشته باشد و صرفا به سلامت کارگران و مولدین اقتصادی بیندیشد.
وی افزود: به7 میلیون بار مراجعه سالیانه پاسخ می دهیم .

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۱ مهر ساعت 09:12 | تعداد بازدید: 133 | کد مطلب: 48529
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1156 sec