• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
  • اِلأَربِعا ٥ ذو القعده ١٤٣٩
  • Wednesday, July 18, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۱ مهر ساعت 09:01 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۷/۱ ساعت 09:02 | تعداد بازدید: 109 | کد مطلب: 48526
رئیس شورای شهر قم :

سازمان تامین اجتماعی منشا خدمات گسترده به اقشار کم برخوردار جامعه است

رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان این که سازمان تامین اجتماعی منشا خدمات گسترده به اقشار کم برخوردار جامعه است، گفت: همه باید در جهت حفظ و پایداری این سازمان کوشا باشیم.
سازمان تامین اجتماعی منشا خدمات گسترده به اقشار کم برخوردار جامعه است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عبدالله جلالی در دیدار مدیرکل تامین اجتماعی قم بر تعامل و همکاری بیشتر مجموعه شهرداری قم با تامین اجتماعی این استان تاکید کرد و افزود: هدف هر دو نهاد شهرداری و تامین اجتماعی خدمت به مردم و فراهم کردن آسایش و آرامش شهری و اجتماعی آنان است و تعامل این دو رکن بزرگ شهری می تواند به رضایت بیشتر جامعه هدف که همان مردم است بیانجامد.
وی تشکیل جلسات کارشناسی و مشترک شهرداری با سازمان ها را در راستای حل و فصل مباحث و مسائل بین سازمانی ارزیابی و خاطرنشان ساخت:
شورای اسلامی شهر قم در مصوبه ای، مجموعه شهرداری را ملزم کرده تا تکلیف بدهی های خود به سازمان تامین اجتماعی را مشخص و نسبت به پرداخت بدهی اقدام کند.
رییس شورای شهر قم افزود:به مدیران شهرداری قم تاکید کرده ایم به گونه ای مدیریت کنند تا از یک طرف بدهی جدید به تامین اجتماعی ایجاد نشود و از سوی دیگر طبق یک جدول زمان بندی شده بدهی های خود به این سازمان را تسویه کنند.
مدیرکل تامین اجتماعی استان قم نیز در این دیدار تامین اجتماعی را یک سازمان درآمد و هزینه عنوان کرد و گفت:درآمد اختصاصی سازمان تامین اجتماعی از محل وصول حق بیمه هاست ارائه به موقع خدمات مختلف بیمه ای و درمانی مستلزم همکاری کارفرمایان و تمام شرکای اجتماعی است.
سید مجتبی موسوی افزود: اداره کل تامین اجتماعی قم ماهانه 50 میلیارد تومان بابت تعهدات کوتاه مدت و بلند مدت بیمه ای پرداخت می کند.
وی گفت: پیش بینی می شود هزینه های تامین اجتماعی قم در دو بخش بیمه ای و درمان امسال به حدود یک هزار میلیارد تومان برسد.
موسوی با بیان این که تامین اجتماعی قم مساعدت های زیادی به مجموعه شهرداری و سازمانهای تابعه داشته است، اظهار کرد: توقع متقابل این اداره کل از شهرداری این است که نسبت به انجام توافقات فیمابین در وقت قانونی و مقرر اقدام کند.
مدیرکل تامین اجتماعی استان قم تصریح کرد: بر اساس قانون، بیمه کارگران ساختمانی از محل وصول حق بیمه پروانه های ساختمانی تامین می شود و لازم است مجموعه شهرداری و مناطق 8 گانه آن در زمینه اعلام مبلغ واقعی پروانه های ساختمانی به تامین اجتماعی همکاری بیشتری داشته باشند.
مدیرکل امور مالی شهرداری قم نیز در این نشست با تقدیر از اقدامات تامین اجتماعی قم در همکاری با شهرداری در محاسبه و پرداخت بدهی گفت:تعامل و همکاری اداره کل تامین اجتماعی استان با مجموعه شهرداری قم خوب است و معتقدیم در سایه همدلی و تعامل می توانیم مسائل فی مابین را حل و فصل کنیم.
مهرداد توکلی مقدم افزود: مجموعه شهرداری و سازمانهای تابعه در حدود 9 میلیارد تومان به تامین اجتماعی قم بدهی دارند که رقم قابل توجهی از این مبلغ از دوره های گذشته به ما به ارث رسیده است.
وی تاکید کرد:بدهی های جاری شهرداری تقسیط شده و سعی ما بر پرداخت به موقع بدهی به تامین اجتماعی است .
توکلی مقدم گفت:بدهی شهرداری قم به تامین اجتماعی استان در سه بخش بدهی مناطق ، بدهی اتوبوسرانی و بدهی بابت پیمانها است که با رایزنی و تشکیل جلسات تعاملی درصدد هستیم فرایند پرداخت بدهی ها بدون وقفه ادامه پیدا کند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۱ مهر ساعت 09:01 | تعداد بازدید: 109 | کد مطلب: 48526
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 0/5817 sec