کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر
  • اِسَّبِت ٢٧ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Saturday, December 16, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۸ شهريور ساعت 11:46 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۷/۲ ساعت 08:39 | تعداد بازدید: 227 | کد مطلب: 48383

مراسم تجلیل از بازنشستگان، ازکارافتادگان و همسران بازمانده نمونه سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور برگزار شد

مراسم تجلیل از بازنشستگان، ازکارافتادگان و همسران بازمانده نمونه سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور برگزار شد.
مراسم تجلیل از بازنشستگان، ازکارافتادگان و همسران بازمانده نمونه سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این مراسم، مدیران و مقامات استانی نیز حضور داشتند و پس از مراسم پیاده روی، از بازنشستگان، ازکارافتادگان و همسران بازمانده نمونه سازمان تامین اجتماعی تقدیر به عمل آمد.

مدیر کل تامین اجتماعی کرمان در مراسم تقدیر از بازنشستگان نمونه این استان گفت: در استان کرمان بیش از یکصد هزار خانوار از سازمان تامین اجتماعی مستمری دریافت می کنند و ماهیانه بیش از 110 میلیارد تومان در یخش مستمری ها هزینه می شود.

علی حسینی افزود: تامین اجتماعی در استان کرمان با 46 واحد اجرایی در شهرستان های مختلف اعم از 26 شعبه مادر، 15 شعبه اقماری و 5 واحد کارگزاری به بیش از یک میلیون و 450 هزار نفر از جمعیت این استان خدمت رسانی می کنند.

مدیر کل تامین اجتماعی گلستان نیز در مراسم تقدیر از بازنشستگان نمونه این استان گفت: در استان گلستان بیش از 36 هزار بازنشسته داریم و ماهیانه 44 میلیارد تومان مستمری پرداخت می کنیم.

علی اصغر نیک نیا افزود: تامین اجتماعی در استان گلستان 243 هزار بیمه شده اصلی را تحت پوشش دارد و با احتساب خانواده هایشان نزدیک به 740 هزار نفر یعنی 39 درصد جمعیت استان تحت پوشش خدمات بیمه ای ودرمانی تامین اجتماعی هستند.

مدیر کل تامین اجتماعی قزوین نیزدر مراسم تقدیر از بازنشستگان نمونه این استان گفت: مستمری بگیران از شرکای اصلی این سازمان هستند و در استان قزوین  ماهانه به 65 هزار خانوار مستمری بگیر 97 میلیارد تومان پرداخت می شود.

سیروس نصیری افزود:بازرسی الکترونیکی، پرداخت 97 درصدی حق بیمه به صورت اینترنتی و حذف دفترچه های درمانی از اقدامات مهم این سازمان در جهت رفاه حال بیمه شدگان و بازنشستگان است.

مدیر کل تامین اجتماعی قم در مراسم تقدیر از بازنشستگان نمونه این استان گفت: ٣٤ هزار بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی در استان قم وجود دارد که افزون بر مستمری از خدمات درمانی، پشتیبانی، وام های بیمه تکمیلی و سفرهای زیارتی بهره مند می شوند.
سید مجتبی موسوی اظهار کرد: ماهانه ٤٠ میلیارد ریال مستمری به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان قم پرداخت می شود.

مدیر کل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز هدف از برگزاری این همایش را ایجاد نشاط و شادابی در بازنشستگان و نشانه ی توجه ویژه ی سازمان تامین اجتماعی به سلامت آنان دانست و گفت : بازنشستگان حق بزرگی بر گردن جامعه دارند و سلامت و نشاط آنان باید همواره مورد توجه قرار گیرد .
 عباس نورمحمدی افزود : بازنشستگان نقش ویژه و مهمی در پیشرفت و توسعه کشور داشته  و تجارب گران بهایی را در سالیان طولانی فعالیت خود اندوخته اند و تجربه و تدبیر آنان می تواند به عنوان پشتوانه ، چراغ راه و تکیه گاه نسل جوان امروز و فردای کشور قرار گیرد.

مدیر کل تامین اجتماعی یزد با برشمردن صفات و فضائل ارزشمند انسانی و اسلامی خانواده های ایرانی و پیشکسوتان وخردمندان جامعه از آنان به عنوان سرمایه های مهم و مجرب اجتماعی جامعه یاد کرد و افزود: استفاده از تجربیات ارزشمند این عزیزان باعث خواهد شد تا مسیر رشد وتعالی جامعه هموار تر شده و بهره وری را در هر حرفه وشغلی افزایش داد.

محمد صابری اظهار داشت : دوران بازنشستگی آغاز یک تحول بزرگ در عمر هر فرد از افراد جامعه می باشد و دورانی است که می توان با برنامه ریزی صحیح و نشاط آور همچون گذشته پر انرزی و پرتوان در کنار خانواده وجامعه دوران خوب ودلپسندی را گذراند.

مدیر کل تامین اجتماعی کردستان خاطر نشان کرد: بازنشستگان از سرمایه ها و صاحبان اصلی و نور چراغ این سازمان هستند و بی شک توجه به آنان از وظایف مهم همه کارکنان است.
سید صلاح قریشی با بیان اینکه در حال حاضر در استان کردستان تعداد ٢٨ هزار و ٤٠٠ بازنشسته این سازمان حضور دارند که با افراد تحت تکفل خود به حدود ٦٦ هزار نفر می رسند، توجه و رسیدگی به شان و جایگاه بازنشستگان را ضروری دانست و گفت: بازنشستگان گنجینه ای از تجربه، اندیشه و دانایی هستند که بایستی به وضعیت آنان در راستای سازندگی و بالندگی جامعه رسیدگی شود.

مدیر کل تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه روز بازنشستگان بهانه وفرصت مناسبی است تا تکریم این گنجینه های خرد وتجربه را نهادینه نمائیم، اظهار داشت : بازنشستگان آینه تمام نمای شاغلین امروز هستند و تقدیر وتجلیل از آنها سبب فراهم شدن امید ودلگرمی درنسل فردا می شود.

جمیل حق پرست بر تلاش بیشتر برای ارتقای خدمات به بازنشستگان و مستمری بگیران تاکید کرد.

مدیر کل تامین اجتماعی لرستان گفت: با نهادینه کردن ورزش در بین این قشر ارزشمند علاوه بر داشتن یک جامعه بانشاط میتوان به افزایش سن امید به زندگی افراد و افزایش طول عمر سالمندان کمک کرد و ازطرفی با تامین و ارتقای سطح سلامت آنان در هزینه های درمان صرفه جویی کرد.
شهناز حمزه لوی با اشاره به اینکه بیش از ۵۵ هزار نفر از جمعیت استان به عنوان مستمری بگیر از تامین اجتماعی مستمری دریافت می کنند، گفت:تعداد ۶۱۴۴ نفر از این آمار در دوران اشتغال در مشاغل سخت و زیان آور مشغول به کار بوده اند که با استفاده از قانون بازنشستگی در مشاغل سخت بازنشست شده اند .

مدیر کل تامین اجتماعی بوشهر افزود: ارائه خدمات مناسب فرهنگی و اجتماعی به بازنشستگان و مستمری بگیران از جمله وظایف سازمان تامین اجتماعی است.
یونس خسروانی اضافه کرد: ٢٢ هزار بازنشسته و مستمری بگیر در استان بوشهر وجود دارد که افزون بر دریافت مستمری از خدمات درمانی، رفاهی، پشتیبانی و سفرهای زیارتی بهره مند می شوند و ماهانه یکهزار و ١٢٠میلیارد ریال مستمری به بازنشستگان و مستمری بگیران استان بوشهر پرداخت می شود.

مد‌‌‌یرکل تامین اجتماعی فارس، بازنشستگان و مستمری‌بگیران را گنجینه ای از خرد‌‌‌ و تجربه د‌‌‌انست و آنان را صاحبان اصلی تامین اجتماعی معرفی کرد‌‌‌.

عبد‌‌‌الکریم نباتی با اشاره به این که تامین اجتماعی فارس ٤٥ د‌‌‌رصد‌‌‌ جمعیت این استان را تحت پوشش خد‌‌‌مات قرار داده است و این جمعیت افزون بر د‌‌‌و میلیون و هشتاد‌‌‌ هزار نفر هستند‌‌‌، گفت: ١٣٠ هزار خانوار بازنشسته از کار افتاد‌‌‌ه و بازماند‌‌‌ه تحت پوشش تامین اجتماعی فارس قرار د‌‌‌ارند‌‌‌ که ماهیانه ١٥٠ میلیارد‌‌‌ تومان به عنوان مستمری به آنها پرداخت می شود.

مدیر کل تامین اجتماعی هرمزگان با اشاره به لزوم فرهنگسازی و تقویت ﺭﻭﺣﯿﻪ ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﻭ ﻣﺸﺎﺭﮐﺖ ﻫﺎﯼ ﻋﻤﻮﻣﯽ در میان اعضای خانواده بزرگ تامین اجتماعی بر ضرورت توسعه فرهنگ نشاط، ﺷﺎﺩمانی ﻭ صمیمیت در اعضای خانواده ها تاکید کرد.

حیدری بلوکی اظهار داشت: بازنشستگان که گنجینه های دانش و تجربه هستند، باید ﺑﺎ انجام یک ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯼ ﻣﻨﺎﺳﺐ، ﻭﺭﺯﺵ همگانی مثل پیاده روی را در برنامه خود ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ.

 

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۸ شهريور ساعت 11:46 | تعداد بازدید: 227 | کد مطلب: 48383
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 0/5577 sec