• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
  • اِلأَربِعا ٥ ذو القعده ١٤٣٩
  • Wednesday, July 18, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۱ شهريور ساعت 15:14 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۶/۲۱ ساعت 15:14 | تعداد بازدید: 215 | کد مطلب: 48012

تشکیل اولین جلسه شورای هماهنگی تامین اجتماعی استان گلستان

اولین جلسه شورای هماهنگی تامین اجتماعی گلستان با حضور معاون درمان، مدیران کل و درمان تامین اجتماعی و رئیس بانک رفاه کارگران این استان برگزار شد.
تشکیل اولین جلسه شورای هماهنگی تامین اجتماعی استان گلستان

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی گلستان در این جلسه گفت: هم اکنون تعداد 13 شعبه ثابت ، 6شعبه اقماری و 4 کارگزاری رسمی در این استان مشغول ارائه خدمات بیمه ای به افراد تحت پوشش است.
علی اصغر نیک نیا افزود: در استان گلستان تعداد 244 هزار و 177 نفر بیمه شده اصلی تامین اجتماعی هستند که با افراد تبعی این تعداد به بیش از  670 هزار نفر می رسد و حدود 40 درصد جمعیت کل این استان را شامل می شود.
وی ادامه داد: در این استان 43 هزار و 700 کارگاه  فعال تحت پوشش تامین اجتماعی وجود دارد.
نیک نیا هدف از تشکیل این جلسه را تعامل مناسب و مستمر با مسئولان استانی با رویکرد پاسخگویی، ایجاد وحدت رویه و هم افزایی سازمانی، برقراری ارتباط پویا، همکاری های لازم در جهت اجرای دستور العمل ها، طرح ها و پروژه های مشترک، احصاء و جمع آوری نقاط قوت، ضعف ها و شناسایی تهدید های موجود در استان و تبدیل آنها به فرصت ها و تلاش همه جانبه برای رشد و ترقی استان و حرکت منسجم تر در مسیر اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.
وی با تاکید بر تعامل درون و برون سازمانی خاطرنشان کرد: افزایش تعاملات باعث هماهنگی بیشتر و سهولت دسترسی به اهداف متقابل می شود و بسیاری از برنامه ها و طرح ها فعال و راه پیشرفت استان هموارتر می شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان نیز در این جلسه جلسه گفت: در سه سال گذشته چهره درمانی تامین اجتماعی در این استان متحول شده و گسترش کمی خدمات در کنار افزایش کیفیت آن مد نظر بوده و امکانات مناسبی در آن مستقر شده است.
دکتر احمد نصرتی افزود: برای پیشرفت استان و افزایش خدمات مطلوبتر به بیمه شدگان همه مسئولیت دارند و نتیجه گیری بهتر زمانی صورت می گیرد که چنین جلساتی به طور مستمر برگزار و همدلی و هماهنگی و همفکری در بین مسئولان و مدیران نهادینه شود.
نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با وجود اینکه تامین اجتماعی خدمات ارزنده ای به ویژه در سال های گذشته داشته اما این استان بویژه شرق آن که میزان شیوع سرطان در آن زیاد است،  نیازمند توجه بیشتر در بخش خدمات درمانی است.
دکتر ابراهیمی با تشکر از عملکرد مثبت تامین اجتماعی در حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر افزود: برای احداث درمانگاه و نیز کانون بازنشستگان زمین مورد نیاز آنها تامین شده و برای تجهیز آنها نیز با خیرین هم هماهنگ شده و انتظار می رود طرح های جدید این سازمان در کوتاهترین زمان ممکن به نتیجه برسد.
وی در پایان به تشریح اوضاع اقتصادی کشاورزان پرداخت و بر لزوم توجه بیشتر به این قشر مولد و نیز رفع مشکلات کارفرمایان تاکید کرد.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۱ شهريور ساعت 15:14 | تعداد بازدید: 215 | کد مطلب: 48012
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1251 sec