• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير
  • اِثَّلاثا ٤ ذو القعده ١٤٣٩
  • Tuesday, July 17, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۱ شهريور ساعت 08:20 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۶/۲۱ ساعت 11:18 | تعداد بازدید: 263 | کد مطلب: 47980
مهندس خلیلی عراقی :

به عنوان یک شهروند مدیون خدمات دکتر ربیعی و دکتر نوربخش در حوزه رفاه و تامین اجتماعی هستم

عضو هیات امناء سازمان تامین اجتماعی گفت: خوشبختانه در سالهای اخیر و در دولت تدبیر و امید اقدامات بسیار ارزشمندی در سازمان تامین اجتماعی در جهت رضایتمندی کارفرمایان، کارگران، بازنشستگان و تشکلهای مرتبط با آنها انجام شده که تحقق این مهم نتیجه تلاشهای مستمر مدیریت فعلی این سازمان است .
به عنوان یک شهروند مدیون خدمات دکتر ربیعی و دکتر نوربخش در حوزه رفاه و تامین اجتماعی هستم

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مهندس خلیلی عراقی، عضو هیات امناء سازمان تامین اجتماعی و ریاست کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی و انجمن مدیران صنایع در دیدار مشترک با دکتر محمدرضا جعفریان معاون امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی، سعید حسینی مشاور ارشد فرهنگی و اجتماعی و رضا معینی مدیر کل امور کارفرمایان و سازمانها، ضمن بیان این مطلب از زحمات و تلاشهای خستگی ناپذیر دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی قدر دانی کرد و گفت: در دوران اخیر تحولات بنیادی زیادی در سازمان تامین اجتماعی صورت گرفته است که از جمله می توان به حفظ یکپارچگی این سازمان، جلوگیری از جدایی بخش درمان، بهبود فرایندهای کاری، توسعه سیستم مکانیزه و ... اشاره کرد . بطور قطع این اقدامات نتیجه ای جز رضایتمندی مخاطبان به همراه نداشته است .

وی افزود: من نه به عنوان عضو هیاًت امناء و یک کارفرما بلکه به عنوان یک شهروند مدیون خدمات دکتر ربیعی و دکتر نوربخش در حوزه رفاه و تامین اجتماعی هستم .

مهندس خلیلی عراقی از دکتر نوربخش به عنوان یکی از شریف ترین مدیران دولت تدبیر و امید یاد کرد و گفت: ما نیز در کنار این عزیزان تلاش کردیم تا ضمن حفظ کیان سازمان تامین اجتماعی با همفکری و همدلی مشکلات و چالشهای موجود را از سر راه وزارتخانه و این سازمان برداریم به عنوان مثال در زمینه طرح جدایی بخش درمان از تامین اجتماعی از طریق گفتگو با دولتمردان و با نامه‌نگاری با مراجع ذی‌صلاح توانستیم در این زمینه اقدام موثری انجام دهیم.

عضو هیات امناء سازمان تامین اجتماعی گفت: ما وظیفه داریم از مدیران صالح دولت به ویژه در حوزه رفاه و تامین اجتماعی دفاع کنیم. بگذارید مردم بدانند که سازمان تامین اجتماعی در جهت رضایتمندی کارفرمایان، کارگران و بازنشستگان در بخش بیمه‌ای و درمانی چه تلاشهای ارزشمندی انجام داده‌ است. افزایش گروههای زیر پوشش، توسعه مراکز درمانی، تلاش در جهت حفظ تعادل در مصارف و منابع، بهبود روشهای خدمات رسانی و پاسخگویی و ... از فعالیتهای مهم دکتر نوربخش و تیم همراهشان در سالهای اخیر است.

مهندس خلیلی عراقی با اشاره به اینکه دولت دکتر روحانی با مشکلات متعددی در زمینه‌های اقتصادی و اجتماعی روبروست، خاطرنشان کرد: کاری کنید که برای رفع مشکلات موجود مردم به کمک دولت و سازمان تامین اجتماعی بیایند.

ریاست کانون عالی انجمن‌های صنفی کارفرمایی ایران بازنگری، تلخیص و به روزرسانی بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها، را یکی از اقدامات مهم مدیریت فعلی سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید دانست و گفت: صدور بخشنامه مربوط به کاهش مدت زمان بازرسی از دفاتر قانونی کارفرمایان از ده سال به یکسال یکی از درخواستهای اصلی و قدیمی ما بود که خوشبختانه در این دوره این در خواست بحق کارفرمایان مورد اجابت قرار گرفت و من از این اتفاق بسیار خرسند هستم .

عضو هیاًت امناء تامین اجتماعی با ابراز خوشحالی از انتخاب مجدد دکتر روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم افزود : من از انتصاب مجدد دکتر ربیعی به عنوان یک فرد آگاه، صالح و منصف در پست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بسیار خوشحال هستم و معتقدم که ایشان با بهره مندی از قابلیتهای دکتر نوربخش می تواند همچون دوره گذشته منشاء خدمات خیری در مهمترین بخش کشور یعنی حوزه رفاه و تامین اجتماعی باشد و از این انتصاب مجدد ایشان نیز بسیار خرسند هستم.

مهندس خلیلی عراقی رشد و توسعه تامین اجتماعی را یکی از نشانه های مهم تحقق جامعه مدنی و نمود دموکراسی در کشور دانست و گفت : باید خدمات، کارکردها و تاثیر گذاری مثبت سازمان تامین اجتماعی در عرصه اقتصادی و اجتماعی را به عموم مردم جامعه معرفی کرد . باید همگان بدانند که این سازمان می تواند علاوه بر رشد تولید و حمایت مادی و معنوی از نیروی کاری موجب آرامش بخشیدن به جامعه انسانی شود و تحقق این مهم با بهره مندی مناسب از ابزار های تبلیغاتی، ارتباطی امکان پذیر است .

وی همچنین از  فعالیتهای مهم و تاثیرگذار حوزه فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در جهت گسترش تعاملات با شرکای اجتماعی و افزایش سطح آگاهی و اطلاعات مخاطبان با برگزاری جلسات و نشستهای هم اندیشی ، حمایت از کارفرمایان برتر و انجام تولیدات فرهنگی و اطلاع رسانی قدردانی نمود و چاپ کتاب خاطرات کارفرمایان کارآفرین و معرفی افراد برجسته در این حوزه را از دیگر اقدامات موثر فرهنگی و اجتماعی دانست.

لازم به ذکر است دکتر محمدرضا جعفریان، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی در این جلسه به بیان توضیحاتی درباره عملکرد  سازمان تأمین اجتماعی در دولت یازدهم و بیان برنامه های این سازمان در دولت دوازدهم پرداخت.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۱ شهريور ساعت 08:20 | تعداد بازدید: 263 | کد مطلب: 47980
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0785 sec