• ۱۳۹۷ جمعه ۱ تير
  • اِجُّمعَة ٨ شوال ١٤٣٩
  • Friday, June 22, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۶ شهريور ساعت 12:55 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۶/۱۶ ساعت 12:58 | تعداد بازدید: 188 | کد مطلب: 47851
مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجانشرقی در مراسم تجلیل از بازنشستگان و خردمندان:

آرامش و امنیت اجتماعی و اقتصادی کشور را مدیون تلاش‌های بازنشستگان هستیم

مراسم تجلیل از بازنشستگان و خردمندان استان آذربایجانشرقی در آستانه روز خانواده و تکریم بازنشستگان و همزمان با دهه امامت و ولایت در تبریز برگزار شد.
آرامش و امنیت اجتماعی و اقتصادی کشور را مدیون تلاش‌های بازنشستگان هستیم

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، جعفر سمساری، مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجانشرقی در این مراسم گفت: خانواده به عنوان کوچک‌ترین نهاد اجتماعی، آسیب پذیرترین گروه در برابر آسیب‌های اجتماعی است به طوری که اکثر مشکلات و آسیب‌ها ابتدا در خانواده‌ها بروز پیدا می‌کند و در صورت عدم پیشگیری و برخورد ناصحیح با آنها، به درون جامعه نیز رسوخ می‌کند.

مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجانشرقی با اشاره به نقش خانواده به عنوان اثرگذارترین نهاد در پرورش و تربیت سرمایه‌های انسانی که از بزرگترین پشتوانه‌های توسعه و تعالی هر کشوری به شمار می‌آید، افزود: بر این باوریم که آرامش و امنیت اجتماعی و اقتصادی کشور را مدیون تلاش‌های بی‌دریغ بازنشستگان امروز هستیم  که طی سال‌های فعالیت خود از هیچ کوششی مضایقه نداشته و با پشتکار و سخت‌کوشی درعرصه  سازندگی کشور، چرخ‌های عظیم توسعه و پیشرفت را به حرکت درآورده اند.

سمساری اظهار داشت: مفتخر هستیم که با تحت پوشش قرار دادن بیش از ١٥٦ هزار بازنشسته و مستمری بگیر اصلی در استان آذربایجانشرقی خدمات بیمه ای و درمانی خود را به خانواده های این عزیزان ارائه می کنیم.

وی افزود: طی سالهای اخیر برگزاری المپیادهای ورزشی و  اجرای طرحهای فرهنگی از جمله طرح بصیرت علوی ( اعزام بازنشستگان به عتبات عالیات) و طرح کرامت رضوی در جهت اعزام بیش از دو هزار نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران استان به مشهد مقدس در دستور کار سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته است.

سمساری ادامه داد: طی سال گذشته رقم ١٧٣٠ میلیارد تومان بابت تعهدات بلند مدت در استان آذربایجانشرقی  هزینه شده است که این رقم در مقایسه با سال ١٣٩٤ معادل ٢٢ درصد افزایش داشته است.

 

رییس کانون کارگران بازنشسته تبریز: دکتر نوربخش آرامش را بر سازمان تأمین اجتماعی حاکم ساخت

مهندس کریم صادقزاده تبریزی، رییس کانون کارگران بازنشسته تبریز نیز در این مراسم، تکریم و احترام به بازنشستگان را قدردانی از بزرگان جامعه دانست و افزود: سپاس از پیشکسوتان جامعه در مکتب انسان ساز اسلام و قرآن و ائمه اطهار (ع) مورد تأکید قرار گرفته است.

وی با اشاره به آغاز به کار دولت دوازدهم اظهار داشت: بسیار خوشحالیم که در دولت دوازدهم مجددا جناب آقای دکتر ربیعی، وزیری از جنس خود جامعه کارگری با کسب اعتماد رییس جمهوری و اخذ رأی اکثریت نمایندگان مجلس شورای در رأس وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفت و بر همین اساس انتظار داریم در تداوم برنامه های دولت تدبیر و امید در دولت جدید با جدیت بیشتری به مسایل این قشر توجه شود.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز ضمن قدردانی از تلاش مدیریت سازمان تأمین اجتماعی در طول دولت یازدهم اظهار داشت: در طی دولت نهم و دهم مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ٩ بار تغییر یافت، اما مدیرعامل فعلی تأمین اجتماعی در طول دولت تدبیر و امید توانست آرامش قابل قبولی بر این سازمان حاکم سازد و بر همین اساس ٤ تشکل بزرگ کشور، کانونعالی بازنشستگان تأمین اجتماعی، کانون عالی شوراهای اسلامی کار، اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و کانون بازنشستگان کارکنان سازمان تأمین اجتماعی در نامه ای به وزیر محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خواستار ابقای مدیریت فعلی شده اند تا گشایش های بیشتری در رفع مسایل ذینفعان و مخاطبان حاصل شود.

صادق زاده در ادامه با اشاره به وضعیت واحدهای تولیدی استان آذربایجان شرقی گفت: زمانی که دولت تدبیر و امید آغاز به کار کرد نزدیک به ١٢٢ واحد تولیدی مشکل دار در سطح استان وجود داشت که خوشبختانه با مدیریت استاندار آذربایجان شرقی و نیز فعالیت وافر معاون سیاسی امنیتی استانداری این تعداد به ١٢ واحد رسیده که قدردان این تلاش ها هستیم و امیدواریم مشکلات این واحد های باقیمانده نیز به زودی رفع شود.

دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان شرقی،  به برنامه های سال های اخیر سازمان تأمین اجتماعی در زمینه مسایل فرهنگی، زیارتی، اعطای وام به بازنشستگان اشاره کرد و گفت: نسبت به گذشته توجه بیشتری به این مسایل شده ولی کافی نبوده و تکافوی کثرت بازنشستگان را نمی کند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۶ شهريور ساعت 12:55 | تعداد بازدید: 188 | کد مطلب: 47851
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگان** قابل توجه کارفرمایان محترم** طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب تا دهم تیر ماه 1397 در کلیه شعب سازمان تأمین اجتماعی قابل اجرا می باشد.
Page Generated in 0/6119 sec