• ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير
  • اِلأِثنين ٣ ذو القعده ١٤٣٩
  • Monday, July 16, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۶ شهريور ساعت 10:00 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۶/۱۵ ساعت 15:37 | تعداد بازدید: 207 | کد مطلب: 47823
مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران :

اورژانس بیمارستان های تامین اجتماعی تهران در ارزیابی ها نمره خوبی کسب کردند

مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران از امتیاز بالای واحد اورژانس بیمارستان‌های تابعه این مدیریت در میان مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی خبر داد.
اورژانس بیمارستان های تامین اجتماعی تهران در ارزیابی ها نمره خوبی کسب کردند

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمد تقی خسروانی مقدم در جلسه کمیته‌های بیمه و درمان خانه‌های کارگر که مدیر کل دفتر بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی نیز حضور داشت، گفت: تمامی بیمارستان‌های تحت‌پوشش اداره کل درمان تامین اجتماعی تهران در ارزشیابی اعتبارسنجی مقام نخست را کسب کردند.
وی افزود: نتایج ارزشیابی تیم اعتباربخشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حاکی از ارائه خدمات مناسب  و مطلوب است که بر این اساس، تمامی  بیمارستان‌های تابعه این اداره‌کل نمره ارزشیابی خوبی را کسب کرده‌اند.
دکتر خسروانی مقدم اظهار داشت: بی‌تردید این موفقیت مرهون زحمات و تلاش‌های تمامی کارکنان شاغل در سطح بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تابعه است .
مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: علاوه بر این در ارزیابی به عمل آمده، عملکرد واحد های اورژانس  مراکز درمانی تابعه این اداره کل نیز از میانگین امتیاز واحد های اورژانس  در دانشگاه‌های مربوطه بالاتر بوده است.
دکتر خسروانی مقدم افزود: بر همین اساس اورژانس بیمارستان های تامین اجتماعی فیاض‌بخش ، 15 خرداد ورامین ، شریعت رضوی در استان تهران  نیز بالاترین امتیاز را در سطح اورژانس بیمارستان‌های تامین اجتماعی با توجه به  تعداد تخت بیمارستانی کسب کرده اند.
در ادامه این جلسه، حسن صادقی عضو کمیته بیمه و درمان هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی
با اشاره به اهمیت تقویت جایگاه سه‌جانبه‌گرایی، گفت: مشارکت حداکثری تشکل‌ها (کارگری و کارفرمایی) در تصمیم‌گیری‌های مربوط به درمان بیمه شدگان یک خواسته است و مدیران سازمان تامین اجتماعی نیز در این راستا گام‌هایی برداشته‌اند.
صادقی افزود: امروز در اینجا جمع شدیم تا با همفکری و اتخاذ یک سیاست واحد مطالبات خود را در زمینه درمان کارگران و بازنشستگان، مطرح کنیم.
گفتنی است در پایان مراسم حسن صادقی عضو کمیته بیمه و درمان هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی با اهداء لوح از تلاشهای دکتر خسروانی مقدم مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران تقدیر کرد.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۶ شهريور ساعت 10:00 | تعداد بازدید: 207 | کد مطلب: 47823
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانهفته تامین اجتماعی 19 الی 25 تیر ماه را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم این سازمان تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 1/1101 sec