• ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير
  • اِلأِثنين ٣ ذو القعده ١٤٣٩
  • Monday, July 16, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ شهريور ساعت 19:46 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۶/۱۴ ساعت 19:46 | تعداد بازدید: 366 | کد مطلب: 47782
دکتر علی عسکری در دیدار با دکتر ربیعی :

امید آفرینی، رویکرد رسانه ملی در حوزه تولید و اشتغال/ تشکیل کمیته‌ مشترک میان سازمان صداوسیما و وزارت تعاون کار و ­رفاه اجتماعی برای معرفی مشاغل مختلف

رئیس رسانه ملی: صدا و سیما به عنوان یک رسانه توسعه محور و پیشرفت مدار در زمینه رشد کارآفرینی و اشتغال برنامه‌های امید آفرینی دارد و این رویکرد مستمر خواهد بود.
امید آفرینی، رویکرد رسانه ملی در حوزه تولید و اشتغال/ تشکیل کمیته‌ مشترک میان سازمان صداوسیما و وزارت تعاون کار و ­رفاه اجتماعی برای معرفی مشاغل مختلف

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ،دکتر علی عسکری در دیدار با دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونان این وزارتخانه ، افزود: تکریم کارآفرینان در قاب تلویزیون جای خود را باز کرده است و اگر در یک سال گذشته این چنین در حوزه برنامه سازی امید آفرین عمل نکرده بودیم امروز فضای جامعه به گونه دیگری بود.

رئیس سازمان صداوسیما تصریح کرد: رسانه ملی همراه با دولت حمایت از کارآفرینی و ایجاد اشتغال را در دستور کار خود قرار داده است و با پخش قصه زندگی نمونه‌های کارآفرینی موجب ایجاد انگیزه برای شروع کسب و کارهای جدید می‌شود.

وی با بیان اینکه دستیابی به توسعه از طریق افزایش اشتغال یکی از راهبردهای مطلوب است، تصریح کرد: رسانه ملی رصد دقیق، علمی و باورپذیر میزان تولید شغل در سال جاری را از وظایف ذاتی خود می داند.

دکتر علی عسکری انتقاد درست، بجا، علمی و منصفانه رسانه را موجب بالا رفتن تحرک در کشور و افزایش بهره وری دانست و تاکید کرد: انتقاد سازنده ما باعث می‌شود که مقام مسئول بتواند از زیر مجموعه اش مطالبه گری و ضعف‌ها را برطرف کند و در نهایت تحرک کشور بالا رود.

رئیس رسانه ملی بر تعامل حداکثری سازمان صداوسیما و دولت تاکید کرد و گفت: قطعا دولت با همکاری و تعامل رسانه ملی از یک طرف و استقبال از نقدهای منصفانه و علمی می‌تواند با توان بیشتری به مردم خدمت کرد. ­

رئیس سازمان صداوسیما با بیان اینکه سال تولید و اشتغال یک ماموریت بزرگ برای مدیران و کارآفرینان در تمامی عرصه‌های کشور ایجاد کرده است افزود: با تشکیل کمیته‌ای مشترک میان سازمان صداوسیما و وزارت تعاون کار و ­رفاه اجتماعی می‌توان برای معرفی مشاغل مختلف با محوریت آموزش فنی و حرفه ای، تقویت فرهنگ کار و وجدان کاری برنامه ریزی و برای برنامه سازان جهت گیری‌های ویژه مشخص کرد.
رسانه

دکتر علی عسکری توجه به عدالت اجتماعی را یکی از مهمترین اهداف نظام اسلامی خواند و افزود: انفاق جزء ذات اقتصاد اسلامی است و رسانه ملی آمادگی دارد در کنار وزارت تعاون و رفاه اجتماعی نهضت خیر جمعی را شکل دهد.


وی خواستار توجه به حوزه تعاون و معرفی فعالیت‌های آن در رسانه ملی شد.

وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در این دیدار ضمن تشکر از حمایت‌های رسانه ملی از فعالیت‌های مهم این وزارتخانه گفت: قبول دارم که باید از فرهنگ نقد منصفانه و علمی حمایت و زمینه آن را فراهم کنیم چرا که قطعاً مردم باید صدای خود را در رسانه بشنوند و به آن اعتماد کنند.

دکتر علی ربیعی نقش صداوسیما در فرهنگ‌سازی را برجسته دانست و گفت: ساختار صندوق‌های بازنشستگی، بیکاری، آسیب‌های اجتماعی و معیشت و فقر مردم سه مشکل عمده حوزه کاری این وزارتخانه است که قطعاً با همکاری صداوسیما می‌توانیم این مشکلات را به حداقل برسانیم.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی افزود: گفتمان‌سازی و راه‌حل‌سازی، حول هر کدام از این مشکلات به گونه‌ای که هم آرامش جامعه حفظ شود و هم سیاستگزاران را به‌سمت تصمیم‌گیری درست رهنمون کند با کمک رسانه ملی ممکن می‌شود. وی با تأکید بر اینکه این وزارتخانه بیش‌ترین ارتباط را با مردم دارد گفت: امیدوارم با همکاری مشترک با رسانه ملی این ارتباط به بهترین شکل تقویت شود.

در این جلسه  همچنین برخی معاونان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و معاونان رسانه ملی به بیان دیدگاه‌ها و راهکارهای خود برای تقویت همکاری‌ها پرداختند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ شهريور ساعت 19:46 | تعداد بازدید: 366 | کد مطلب: 47782
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانهفته تامین اجتماعی 19 الی 25 تیر ماه را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم این سازمان تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 0/7906 sec