• ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير
  • اِلأِثنين ٣ ذو القعده ١٤٣٩
  • Monday, July 16, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ شهريور ساعت 14:22 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۶/۱۴ ساعت 14:21 | تعداد بازدید: 127 | کد مطلب: 47769

اعزام دهمین گروه خدمات درمانی تامین اجتماعی به مناطق محروم زنجان

مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان گفت: دهمین گروه خدمات درمانی رایگان به مناطق محروم این استان اعزام شدند.
اعزام دهمین گروه خدمات درمانی تامین اجتماعی به مناطق محروم زنجان

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علی محمدی اظهار داشت: ترکیب اعضای گروه اعزام شده، شامل یک پزشک عمومی، یک ماما، دو پرستار، یک تکنسین دارو و تجهیزات پزشکی و یک تکنسین آموزش بهداشت بوده است.
دکتر محمدی ادامه داد: این تیم ضمن ارائه خدمات پزشکی، آموزش‌های مامایی و بهداشت فردی را  نیز  به اهالی این مناطق ارائه می‌کنند.
وی هزینه اقلام دارویی ارائه شده به جمعیت این مناطق محروم را  بیش از ٧ میلیون ریال اعلام  کرد و گفت: این تیم به بیش از ٧١ نفر خدمات ویزیت، به ٤٠ نفر مشاوره های آموزشی، ٥ نفر خدمات مامایی و به ٦٠ بیمار خدمات پرستاری ارائه نموده اند.
مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان تاکید کرد: اطلاع رسانی قبلی به اهالی روستای قبله بولاغی توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی این استان انجام شده و تیم اعزامی با استقرار در یک مدرسه، به ارائه خدمت پرداخته اند.
وی هدف از اعزام  این گروه ها را  خدمت رسانی رایگان به اهالی مناطق محروم عنوان کرد و افزود: همت و روحیه جهادی همچنان در دل و جان بسیجیان متبلور است.
دکتر محمدی تصریح کرد: طبق بررسی و اعلام بسیج جامعه پزشکی زنجان، روستای قبله بولاغی از توابع بخش قره پشتلو شهرستان زنجان برای اعزام اکیپ و ارائه خدمات درمانی تامین اجتماعی انتخاب شد.
گفتنی است؛ این دهستان دارای ٣٢٥٠ نفرجمعیت بوده و بیش از ٤٠ تن از اهالی این روستا از آموزش های لازم تیم اعزامی در زمینه حساسیت های فصلی، تب کنه ای، شستشوی اصولی دستها، شستشوی صحیح سبزیجات و مبارزه با تب مالت بهره مند شدند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ شهريور ساعت 14:22 | تعداد بازدید: 127 | کد مطلب: 47769
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانهفته تامین اجتماعی 19 الی 25 تیر ماه را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم این سازمان تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 1/1109 sec