• ۱۳۹۷ جمعه ۱ تير
  • اِجُّمعَة ٨ شوال ١٤٣٩
  • Friday, June 22, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۳ شهريور ساعت 14:00 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۶/۱۳ ساعت 16:10 | تعداد بازدید: 339 | کد مطلب: 47716

افتتاح شعبه تامین اجتماعی شهید رجایی در غرب بندرعباس

طی مراسمی با حضور مسؤولان کشوری و استانی، شعبه شهید رجایی به عنوان هفدهمین شعبه اصلی تامین اجتماعی استان هرمزگان در منطقه صنعتی غرب بندرعباس به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.
افتتاح شعبه تامین اجتماعی شهید رجایی در غرب بندرعباس

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مشاور مدیرعامل و مدیرکل امور استان های سازمان تامین اجتماعی کشور در این مراسم ، راه اندازی شعبه جدید در منطقه صنعتی غرب بندرعباس را به لحاظ بافت جمعیتی این منطقه یک ضرورت دانست و گفت: ایجاد آرامش و تامین امنیت روانی برای مردم به عنوان هدفی مهم برای این سازمان محسوب می شود و ارتقاء کیفیت خدمات و رضایتمندی مردم در سرلوحه کاری مجموعه تامین اجتماعی قرار دارد.
دکتررضا امینی به ضریب ۵۲ درصدی جامعه تحت پوشش تامین اجتماعی و جمعیت ۴۲ میلیون نفری آن در کشور اشاره و بیان کرد: ۱۸ نوع خدمت متنوع به مردم ارایه می شود و به دلیل گردش بالای اطلاعات و تردد زیاد به شعب، از طریق گسترش اقدامات مبتنی بر فناوری اطلاعات به دنبال این هستیم که تامین اجتماعی به درون خانه های مردم برود و نیازی به حضور فیزیکی در شعب نباشد.
وی ضمن تشکر از پیگیری های مجدانه مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان برای راه اندازی شعبه شهید رجایی، ابراز امیدواری کرد،  شاهد رونق بیشتر اشتغال و شکوفایی اقتصادی در کشور به ویژه استان هرمزگان باشیم.
بهروز اکرمی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان، تامین اجتماعی را از جمله سازمان های پیشرو در خدمت رسانی به مردم دانست و افزود: شعبه شهید رجایی سه منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی، صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس و همچنین ایزوایکو را پوشش می دهد که سه هلدینگ بزرگ به همراه بنگاه های بزرگ اقتصادی در حوزه نفت،پالایشگاه، آلومینیوم، فولاد و ... را شامل می شود.
وی با اشاره به فعالیت و تردد روزانه جمعیتی بین ۳۰ تا ۴۰ هزار نفر در این منطقه صنعتی خاطرنشان کرد: با راه اندازی این شعبه جدید تامین اجتماعی، دسترسی کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران به خدمات این سازمان با سهولت بیشتری فراهم شده است که این اقدام، در کاهش ترددها به شهر بندرعباس نیز موثر خواهد بود.
مدیرکل تامین اجتماعی استان هرمزگان نیز ضمن ارایه گزارشی از عملکرد مجموعه تامین اجتماعی هرمزگان به پیگیری های صورت گرفته برای راه اندازی شعبه جدید در غرب بندرعباس اشاره کرد و اظهار داشت: در دی ماه سال ۹۵ مجوز این شعبه از سوی هیات مدیره این سازمان صادر شد و ساختمان فعلی با زیربنای حدود ۸۵۰ متر مربع و  تامین ۲۰ نفر پرسنل، آماده سازی شد که به تعداد ۳۰ نفر خواهد رسید.
سید فاضل حیدری بلوکی هزینه صرف شده برای راه اندازی این شعبه را ۱۷ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: تعداد بیمه شدگان اصلی تحت پوشش آن در حال حاضر حدود ۲۲ هزار نفر است که در آینده ای نزدیک به ۳۰ هزار نفر بیمه شده افزایش می یابد.
وی افزود: مجموعه افراد تحت پوشش با احتساب اعضای خانواده تحت تکفل آنها، جمعیتی بالغ بر ۶۰ هزار نفر را شامل می شود.
مدیرکل تامین اجتماعی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: شعبه شهید رجایی که در حال حاضر جزو شعب تیپ دو سازمان تامین اجتماعی محسوب می شود، هفدهمین شعبه اصلی در استان هرمزگان است و ۵۴۷ کارگاه و بنگاه اقتصادی را تحت پوشش دارد و در آینده با افزایش افراد تحت پوشش به شعبه تیپ یک ارتقاء می یابد.
احمد پویافر فرماندار بندرعباس نیز با اشاره به تراکم جمعیت کارگری در منطقه صنایع غرب بندرعباس بیان کرد:  با توجه به جمعیت حدود ۴۰ هزار نفری، راه اندازی چنین شعبه ای اهمیتی ویژه دارد.
وی ضمن تقدیر از خدمات سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان بیمه گر که حدود ۵۲ درصد از جمعیت استان را زیر چتر خود دارد، به لحاظ تنوع و کیفیت خدمات جزو سازمان های برتر و پیشرو به شمار می رود.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۳ شهريور ساعت 14:00 | تعداد بازدید: 339 | کد مطلب: 47716
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگان** قابل توجه کارفرمایان محترم** طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب تا دهم تیر ماه 1397 در کلیه شعب سازمان تأمین اجتماعی قابل اجرا می باشد.
Page Generated in 0/5958 sec