• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
  • اِلأَربِعا ٥ ذو القعده ١٤٣٩
  • Wednesday, July 18, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۷ فروردين ساعت 13:05 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۳/۱/۲۷ ساعت 16:52 | تعداد بازدید: 3503 | کد مطلب: 4703
معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی تأمین‌اجتماعی:

فعال‌سازی پروژه‌های سرمایه‌گذاری از اولویت‌های اقتصادی تأمین‌اجتماعی است

معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تأمین‌اجتماعی فعال‌سازی پروژه‌های سرمایه‌گذاری و کارآمدی دارایی‌های راکد را از اولویت‌های اقتصادی این سازمان دانست و افزود: این موضوعات در بودجه سال‌جاری نیز مورد توجه قرار گرفته است.
فعال‌سازی پروژه‌های سرمایه‌گذاری از اولویت‌های اقتصادی تأمین‌اجتماعی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، نجات امینی در همایش تبیین استراتژی و برنامه‌های سال 93 سازمان تأمین‌اجتماعی باتوجه به سیاست‌های کلان حوزه سلامت ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری با اعلام این مطلب، گفت: رفتار اقتصادی در تنظیم بودجه سال 93 مورد توجه قرار گرفته است، درحالی که در سال‌های گذشته برداشت از ذخایر سازمان وجود داشت، اما تغییر رویکرد در بودجه سال 93، موجب عدم فشار به ذخائر سازمانی در سال‌جاری خواهد شد.
وی ادامه داد: درحال‌حاضر 40 هزار میلیارد تومان پروژه اقتصادی در دست اجرا داریم که عملیاتی کردن همه این پروژه‌ها کار بسیار سختی است، از این رو اتمام پروژه‌هایی که توجیه اقتصادی بالاتری دارند در اولویت قرار می‌گیرند.
امینی افزود: در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری ستاد ویژه‌ای در سازمان تأمین‌اجتماعی تشکیل و دبیرخانه دائمی آن نیز فعال شده است تا اقدامات قابل اجرا را برای تحقق و اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی شناسایی و برای اجرای آن برنامه‌ریزی کند.
معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تأمین‌اجتماعی، نقش این سازمان را در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اساسی و مهم دانست و تأکید کرد: باید عواملی را که بر روند فعالیت‌های حوزه اقتصادی سازمان تأثیرگذار هستند، شناسایی کنیم.

گزارش تصویری همایش تبیین استراتژی و برنامه های سال 1393 سازمان با توجه به سیاستهای کلان حوزه سلامت - شماره یک

گزارش تصویری همایش تبیین استراتژی و برنامه های سال 1393 سازمان با توجه به سیاستهای کلان حوزه سلامت - شماره دو

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۷ فروردين ساعت 13:05 | تعداد بازدید: 3503 | کد مطلب: 4703
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1423 sec