• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
  • اِلأَربِعا ٥ ذو القعده ١٤٣٩
  • Wednesday, July 18, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۷ فروردين ساعت 11:53 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۳/۱/۲۷ ساعت 16:57 | تعداد بازدید: 3795 | کد مطلب: 4701
معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی:

بودجه سال‌جاری سازمان با مشارکت همه واحدها تهیه شده است

معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: بودجه سال‌جاری در اختیار تمامی واحدهای سازمان قرار گرفت و با مشارکت و مشورت همه واحدها تهیه و تنظیم شد.
بودجه سال‌جاری سازمان با مشارکت همه واحدها تهیه شده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر رضا راعی در همایش تبیین استراتژی و برنامه‌های سال 93 سازمان تأمین‌اجتماعی باتوجه به سیاست‌های کلان حوزه سلامت ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری با اعلام این مطلب، افزود: سازمان تأمین‌اجتماعی نقطه اتکای بیمه‌شدگان است و مردم با پرداخت حق‌بیمه و تحت‌پوشش قرار گرفتن به آینده خود امیدوار می‌شوند و جا دارد این سازمان به عنوان نهاد اطمینان‌دهی به بیمه‌شدگان با برنامه‌ریزی صحیح مدیریت شود.
وی افزود: عبور از شرایط 92 و رسیدن به شرایط فعلی با همدلی و همراهی کارکنان و مدیران محقق شد.
دکتر راعی با اشاره به اینکه سازمان تأمین‌اجتماعی از عوامل مختلف محیطی تأثیرپذیر است، گفت: این سازمان با سطوح مختلف جامعه در ارتباط است و ارائه خدمات مطلوب به جامعه و تکریم ارباب‌رجوع درصورتی امکان‌پذیر است که تکریم کارکنان را مورد توجه قرار دهیم.
وی افزود: در این ارتباط بسته جامع انگیزشی کارکنان در سازمان تأمین‌اجتماعی تهیه می‌شود و تشویق همکاران برای تحقق برنامه‌ها و اهداف سازمانی مورد توجه قرار می گیرد و ارزیابی واحدها براساس عملکرد آنها انجام خواهد شد.
معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی گفت:‌ کارکنان با کسب بلوغ سازمانی می‌توانند رفتار فعالانه در راستای اهداف سازمان داشته باشند و به همین منظور در تمامی واحدها تعامل سازنده و هدفمند با سایر حوزه‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد.
دکتر راعی تفویض اختیار را از اولویت‌های سازمان تأمین‌اجتماعی دانست و خاطرنشان کرد: در کنار تفویض اختیار مسئولیت نیز واگذار می‌شود.

گزارش تصویری همایش تبیین استراتژی و برنامه های سال 1393 سازمان با توجه به سیاستهای کلان حوزه سلامت - شماره یک

گزارش تصویری همایش تبیین استراتژی و برنامه های سال 1393 سازمان با توجه به سیاستهای کلان حوزه سلامت - شماره دو

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۷ فروردين ساعت 11:53 | تعداد بازدید: 3795 | کد مطلب: 4701
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1184 sec