کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر
  • اِسَّبِت ٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Saturday, November 25, 2017
آمار سایت
افراد آنلاین : 3
بازدید امروز : 6
بازدید دیروز : 55
بازدید ماهانه : 211
بازدید سالانه : 15295
آمار کل : 36399
زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۶ مرداد ساعت 23:18 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۵/۲۷ ساعت 09:43 | تعداد بازدید: 65 | کد مطلب: 46645

شورای مدیران واحدهای درمانی استان تشکیل جلسه داد

دکتر امین فخر،مدیر درمان تامین اجتماعی استان در این جلسه طی سخنانی گفت:در 4 سال گذشته علیرغم شرایط اقتصادی کشور، اقدامات مهمی در سازمان تامین اجتماعی انجام شده است از جمله برنامه های نهضت آی تی،توسعه مراکز درمانی ملکی،تجهیز مراکز درمانی و ارتقای سیستم حمل و نقل و آمبولانس که به نسبت 10 سال گذشته بی نظیر است و اینها نشاندهنده کارنامه درخشان دکتر نوربخش بعنوان مدیر عامل سازمان است که از ایشان تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم همچنان منشا خدمات شایسته در سازمان باشند.
شورای مدیران واحدهای درمانی استان تشکیل جلسه داد

وی افزود: ایجاد نسخه الکترونیک،تشکیل پرونده بیماران مزمن،نظام ارجاع در سازمان اجرا شدند که طرح هایی زیر ساختی و مورد نیازبودند.
دکتر فخر در خصوص استقرار سیستم های استاندارد در واحدهای درمانی استان گفت:استاندارد اعتبار بخشی در سه بیمارستان استان اجرایی شده است و موفق به اخذ درجه یک شده ایم.
وی افزود: سیستم مدیریت کیفیت در ستاد مدیریت درمان نیز در حال استقرار است و این یک کار زیر بنایی و زیر ساختی است.

مدیر درمان استان در خصوص طرح های قابل افتتاح در هفته دولت گفت: طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان دکتر غرضی سیرجان و بخش های سی تی اسکن و فضای بحران بیمارستان امام علی (ع) زرند در هفته دولت مورد بهره برداری قرار میگیرند.
دکتر فخر در ادامه سخنان خود به موضوع ادغام بیمارستان سینای زرند در بیمارستان تامین اجتماعی امام علی (ع) زرند اشاره کرد و افزود:در حال حاضر بیمارستان تامین اجتماعی زرند تنها مرکز ارائه دهنده خدمات بستری در این شهرستان است که این امر بر اساس مصوبه ستاد بحران استان وموافقت هیئت مدیره سازمان صورت گرفته است.
مدیر درمان استان به موضوع بهره وری نیروی انسانی در واحدهای درمانی استان نیز پرداخت و گفت: گرچه متوسط عملکرد همکاران خوب است اما ظرفیتها و قابلیت هایی برای افزایش این میزان وجود دارد و ما باید از امکانات سیستم برای ارتقای بهره وری استفاده کنیم که بدین منظور نیازمند فهم مشترک هستیم.

دکتر فخر مرتبط کردن نظام پرداخت حقوق و مزایا به نحوه عملکرد نیروی انسانی را روشی برای مدیریت منابع و انگیزه های نیروی انسانی توصیف کرد.
دکتر فخر در خصوص توسعه مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی استان گفت: طرح محوطه سازی جامع بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان،تداوم عملیات اجرایی ساخت درمانگاه راور،انجام تمهیدات برای ساخت بنای جدید پلی کلینیک رفسنجان و درمانگاه شماره سه کرمان در دستور کار قرار دارد.
مدیر درمان استان درپایان سخنان خود ازتلاشهای انجام شده برای اجرای طرح ارتقای هتلینگ در بیمارستان دکترغرضی سیرجان که با کیفیت بسیار مطلوبی انجام شده است،تشکر و قدردانی نمود.
شایان ذکر است در این جلسه روسای واحدهای درمانی استان به تشریح عملکرد این مراکز پرداختند و کارشناسان ستاد مدیریت درمان نیز مباحث تخصصی و حوزه کاری خویش را بیان کردند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۶ مرداد ساعت 23:18 | تعداد بازدید: 65 | کد مطلب: 46645
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • تعریف تعهدات طرح تحول سلامت بر پایه منابع ناپایدار
  • سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی در حوزه منابع انسانی
  • بهبود کیفیت خدمات و ارتقاء ایمنی بیمار در بیمارستان پیامبر اعظم(ص)
  • خدمات درمانی سازمان در غرب استان
  • حضور نماینده مردم زرند و کوهبنان در مدیریت درمان استان
  • راه حل مشکلات طرح تحول سلامت ، کنترل و مدیریت هزینه های آن است.

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 3/7694 sec