• ۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير
  • اِسَّبِت ٨ ذو القعده ١٤٣٩
  • Saturday, July 21, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ مرداد ساعت 11:36 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۵/۲۲ ساعت 11:36 | تعداد بازدید: 179 | کد مطلب: 46377
در استان کرمان برگزار شد؛

نشست تخصصی منطقه ای حوزه آمار سازمان تامین اجتماعی

نشست تخصصی منطقه ای حوزه آمار سازمان تامین اجتماعی با شرکت کارشناسان این حوزه از استانهای کرمان،اصفهان،آذربایجان شرقی ،آذربایجان غربی وایلام در استان کرمان برگزار شد.
نشست تخصصی منطقه ای حوزه آمار سازمان تامین اجتماعی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی کرمان در این نشست با اشاره به 26 شعبه اصلی و14 شعبه اقماری و 5 کارگزاری در این استان، از افتتاح 3 کارگزاری درآینده نزدیک خبر داد.
علی حسینی با اشاره به 99 هزار خانوار مستمری بگیر اصلی، تعداد مستمری بگیران اصلی با افراد تحت تکفل را بیش از 170هزار نفر اعلام کرد که از مزایای سازمان استفاده می کنند.
وی در خصوص اهمیت واحد آمار تصریح کرد: واحد آمار و اطلاعات نقش بسیار مهمی در تبیین وضع موجود و رسیدن به وضعیت دلخواه دارد .
مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان با بیان این مطلب که آمار زبان گویای هر شخص برای ارائه مطالب درست و عملکرد واقعی است، افزود: کارشناسان آمار به صرف ارائه یک آمار و ارسال به مرکز بسنده نکنند و به بیان ایده های نو و خلاق دررصد نمودن آمار و اطلاعات واحد ها ،شعب و نهایتا عملکرد استان بپردازند و اگر آمار دقیق و قابل تحلیل به گوش تصمیم گیران برسد جایگاه هر استان مشخص می شود .
حسینی با اشاره به پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان کرمان خاطر نشان کرد : استاندار شخصا، ماهانه آمار و ارقام تامین اجتماعی را رصد می کند و وضعیت اشتغال و استفاده بهینه از تسهیلات اشتغال زایی در استان را با استفاده از آمار و اطلاعات بیمه شدگان در خصوص افزایش تعداد بیمه شدگان،کمیت و کیفیت انواع بیمه های اجتماعی در استان تحلیل و در کمیته های تخصصی خصوصا کمیته اشتغال استان مورد استفاده قرار می دهند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ مرداد ساعت 11:36 | تعداد بازدید: 179 | کد مطلب: 46377
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0814 sec