• ۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير
  • اِسَّبِت ٨ ذو القعده ١٤٣٩
  • Saturday, July 21, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ مرداد ساعت 10:52 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۵/۲۲ ساعت 10:52 | تعداد بازدید: 162 | کد مطلب: 46375
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی :

نقش تامین اجتماعی در ایجاد آرامش جامعه کار و تولید انکار ناپذیر است

مدیر کل تامین اجتماعی استان مرکزی در دیدار با نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی به بررسی مسائل بیمه ای این شهرستان پرداخت.
نقش تامین اجتماعی در ایجاد آرامش جامعه کار و تولید انکار ناپذیر است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمدرضا بیدهندی در این دیدار از اجرای طرح ساختار نوین خدمات در شعبه شازند به عنوان شعبه پایلوت در استان مرکزی خبر داد .
وی با اشاره به اینکه شهرستان شازند با دارا بودن قریب به 20 هزار نفر بیمه شده اصلی ،‌ 3 هزار و 152 نفر مستمری بگیر اصلی که بالغ بر 62 هزار نفر بیمه شده و مستمری بگیر اصلی و تبعی را شامل می گردد، گفت : استقرار صنایع حساس در این منطقه باعث شده است شعبه تامین اجتماعی این شهرستان از اهمیت و جایگاه خاصی در استان و کشور برخوردار شود که امیدواریم با همت و تلاش مجموعه مدیریت و کارکنان این شعبه بتوانیم خدمات مطلوبی به ذینفعان در این شهرستان ارایه کنیم .
مدیر کل تامین اجتماعی استان مرکزی گفت : ظرفیت بالای شهر جدید مهاجران نیز باعث شده است در برنامه های آینده اداره کل تامین اجتماعی استان مرکزی شعبه اقماری در این شهر جدید را جهت خدمت رسانی به بیمه شدگان و مستمری بگیران پیش بینی کنیم.
وی افزود: پس از برگزاری آزمون و مصاحبه تخصصی نیز مجوز ایجاد کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در شهرستان شازند نیز صادر شد که امیدواریم این کارگزاری نیز بزودی جهت رفاه حال بیمه شدگان ،مستمری بگیران و کارفرمایان افتتاح شود.
در ادامه این دیدار، علی ابراهیمی نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید از شعبه تامین اجتماعی این شهرستان از نظم و انضباط حاکم بر این شعبه در فرایند خدمت رسانی به مخاطبان این سازمان تقدیر و قدردانی کرد .
عضو فراکسیون اشتغال و تولید در مجلس شورای اسلامی با ذکر این مطلب که آرامش فعلی در جامعه کار و تولید کشور مرهون مدیریت با برنامه  است، گفت : مدیریت بدون برنامه به طور قطع توفیقی نخواهد داشت و شرایط فعلی سازمان تامین اجتماعی نشان از برنامه ریزی در سطح کلان است که نمود آن در تامین اجتماعی شهرستان شازند عنوان یکی از ارکان صنعت حساس کشور به خوبی نمایان است .

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ مرداد ساعت 10:52 | تعداد بازدید: 162 | کد مطلب: 46375
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0930 sec