کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر
  • اِجُّمعَة ٢٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Friday, December 15, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۱ مرداد ساعت 17:37 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۵/۲۲ ساعت 09:57 | تعداد بازدید: 179 | کد مطلب: 46349
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی :

عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مینودشت آغاز می‌شود

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی گفت: در سال آینده، درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مینودشت کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مینودشت آغاز می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عبدالرحمان تاج‌الدین، در جلسه شورای اداری شهرستان مینودشت اظهار داشت: یکی از موارد پیگیری در شهرستان، احداث درمانگاه بود که این پروژه مصوب مجلس شد و در زمانی نیز کلنگ‌زنی آن صورت گرفت اما زمین اهدایی آن وضعیت مناسبی نداشت.
وی افزود: با وجود موافقت سازمان تامین اجتماعی، این موضوع به تعویق افتاد و امید داریم با تجهیز منابع مالی در سال آینده کلنگ‌زنی شود.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: بیش از 42 میلیون نفر یعنی نیمی از جمعیت کشور مخاطب سازمان تامین اجتماعی هستند و بیش از 3 میلیون و 200 هزار نفر نیز بازنشسته و مستمری‌بگیر این سازمان هستند که با خانواده آنها 5 میلیون نفر جزء بازنشستگان و مستمری‌بگیران محسوب می‌شوند.
وی یادآور شد: ماهانه بیش از 6 هزار میلیارد تومان در سراسر کشور جهت حقوق بازنشستگان, مستمری بگیران و درمان توسط تامین اجتماعی پرداخت می‌شود.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی کشور درباره تاسیس شعبه تامین اجتماعی در شهرهای کلاله و مراوه تپه اظهار کرد: ما به دنبال دسترسی آسان مردم به خدمات و مکانیزه کردن برای کوتاه کردن مسیر دسترسی به بیمه‌شدگان هستیم تا مراجعه آنان کمتر شود و در عین حال خدمات مطلوبی دریافت کنند.
تاج‌الدین تاکید کرد: راهبرد حوزه تامین اجتماعی و وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی خدمات مطلوب به مناطق محروم و کم برخوردار است و باید شرایط این شهرها مورد ارزیابی قرار گیرد.
معاون  حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی گفت: اعتبار درمانگاه مینودشت 8 میلیارد تومان برآورد شده و در حال حاضر مجوز آن نیز اخذ شده و منتظر تخصیص منابع مالی در سال آینده هستیم.
تاج الدین اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد تجهیز و توسعه و عمق بخشی خدمات خود را نیز ارتقاء بخشد.

نماینده مردم مینودشت، گالیکش،کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه، گفت: 4 هزار و 500 مستمری بگیر تامین اجتماعی در مینودشت داریم و ایجاد درمانگاه از انتظارات مردم این منطقه است.
شهرام کوسه غراوی افزود: در دولت یازدهم کارهای خوبی صورت گرفته و امیدواریم در دولت دوازدهم هم شاهد رشد و توسعه در منطقه باشیم.
مدیر کل تامین اجتماعی گلستان نیز با اظهار رضایت از پیگیری و تعامل سازنده همه نمایندگان استان با مجموعه تامین اجتماعی گفت: با راه اندازی شعب اقماری در شهرستانهای گالیکش و مراوه تپه ظرفیت های موجود انجام امورات بیمه ای مردم بیشتر تسهیل شده و این سازمان زمینه توسعه خود را با گسترش زیرساخت ها در شرق استان بیشتر فراهم کرده است.
علی اصغر نیک نیا با اشاره به ظرفیت بالای شهرستانهای مینوشت، گالیکش،کلاله و مراوه تپه برای توسعه بیشتر تامین اجتماعی افزود: این شهرستانها دارای ۷۵ هزار و ۳۰۸ نفربیمه شده اصلی و تبعی و نیز بیش از 5 هزار و ۶۱۰ نفر بازنشسته و مستمری بگیر است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹ درصد رشد داشته و برای رضایتمندی بیشتر آنان و نیز توسعه تامین اجتماعی، در بعضی از شهرستانهای شرق استان شعب اقماری و کارگزاری ایجاد شده است و اکنون در مرحله خدمات دهی به کارفرمایان و، بیمه شدگان و مردم شهرستان است.
وی خاطرنشان کرد: تامین اجتماعی این استان با پیاده سازی برنامه عملیاتی ، آموزش کارکنان و اطلاع رسانی مناسب و مستمر قدم های بزرگی برای توسعه شاخص های رشد آن برداشته شده است.
نیک نیا اظهار داشت: تقریبا تمامی خدمات این سازمان به ویژه با تحولات جدید صورت گرفته، مکانیزه شده است و اکنون میزان مراجعه حضوری مشتریان کاهش و میزان ارائه خدمات افزایش داشته است.
مدیر کل تامین اجتماعی استان گلستان عنوان کرد: این استان با تعداد ۳۶ هزار و ۲۳۶ بازنشسته و مستمری بگیر دارای تعداد 11 کانون فعال بازنشستگان است و اکنون کمیت و کیفیت خدمات به آنان نیز نسبت به گذشته ارتقای مطلوبی یافته است .

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۱ مرداد ساعت 17:37 | تعداد بازدید: 179 | کد مطلب: 46349
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/1176 sec