• ۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير
  • اِسَّبِت ٨ ذو القعده ١٤٣٩
  • Saturday, July 21, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ مرداد ساعت 11:39 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۵/۱۸ ساعت 11:46 | تعداد بازدید: 534 | کد مطلب: 46229
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

ایران توانمندی زیادی برای جذب گردشگر پزشکی دارد

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی می گوید: ایران توانمندی بالایی در زمینه جذب گردشگر پزشکی دارد که مهمترین آنها خدمات استاندارد و با کیفیت، اقامت مناسب و توانبخشی بیمار است.
ایران توانمندی زیادی برای جذب گردشگر پزشکی دارد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر سیدتقی نوربخش در همایش تخصصی ساماندهی و آغاز عملیات اجرایی طرح گردشگری پزشکی تامین اجتماعی که با حضور نمایندگان 32 کشور خارجی برگزار شد، افزود: سازمان تامین اجتماعی به عنوان دومین تولید کننده درمان می تواند خدمات گسترده ای در این حوزه ارائه دهد.

وی با بیان اینکه برای اجرای این برنامه امکانات گردشگری سازمان تأمین اجتماعی در هگتا(هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی)  جمع شد، اظهار داشت: طرحی که امروز آغاز می شود نتیجه یک سال همکاری است و اجرای این برنامه زمینه ساز توسعه گردشگری سلامت خواهد بود.

دکتر نوربخش ادامه داد: استقرار این طرح منجر به درمان بیماران بیشتری می شود و یک اقدام مستمر و پایدار است وباید آغازی خوب داشته باشد و در جهت شناسایی امکانات کشور ما به درستی انجام شود و آثار و برکت زیادی برای کشور ما خواهد داشت.

وی با اشاره به تشکیل مجموعه هگتا گفت: خوشبختانه در زمینه تامین محل اقامت برای بیماران و خانواده های همراه آنها مشکلی وجود ندارد زیرا هگتا می تواند پاسخگوی نیازهای گردشگران پزشکی باشد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: همچنین خدمات ریلی رجا در اختیار گردشگران سلامت است و همه امکانات با هم افزایی می توانند کیفیت خدمات را ارتقا دهند.

وی با بیان اینکه همه خدمات در یک پکیج می تواند به بیماران گردشگر که برای درمان به ایران می آیند، ارائه شود، گفت: ارائه امکانات یاد شده برای رقابت با بخش خصوصی نیست، بلکه در صددیم بخش خصوصی را در این عرصه فعال کنیم که می تواند موجب سرمایه گذاری در کشور بشود.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد برگزاری این همایش آغاز خوبی برای جذب گردشگر پزشکی در کشور باشد.

 

گزارش تصویری همایش تخصصی ساماندهی و آغاز عملیات اجرایی طرح گردشگری پزشکی تامین اجتماعی

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ مرداد ساعت 11:39 | تعداد بازدید: 534 | کد مطلب: 46229
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0809 sec