کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر
  • اِجُّمعَة ٢٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Friday, December 15, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۷ مرداد ساعت 16:24 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۵/۱۷ ساعت 16:23 | تعداد بازدید: 633 | کد مطلب: 46200
دکتر نوربخش:

در حوزه سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی نیازمند مدیریت بهینه منابع هستیم

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه سرمایه گذاری های صورت گرفته توسط این سازمان در ادوار مختلف با تصمیم مستقیم سازمان انجام نشده است، گفت: در حوزه سرمایه گذاری سازمان برای استفاده حداکثری از منابع نیازمند مدیریت بهینه هستیم.
در حوزه سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی نیازمند مدیریت بهینه منابع هستیم

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر سیدتقی نوربخش در جلسه ای با نمایندگان شرکت مکنزی اند کامپنی گفت: بررسی و شناخت ساختار سازمان تأمین اجتماعی و حوزه اقتصادی آن کار پیچیده ای است و ارائه مشاوره به این سازمان نیازمند بررسی همه جانبه ابعاد مختلف فعالیت این سازمان اجتماعی و اقتصادی است.

دکتر نوربخش با اشاره به ماهیت بین نسلی خدمات سازمان تأمین اجتماعی گفت: این سازمان با روش مزایای تعریف شده (DB) فعالیت می کند و در این مکانیزم بیمه ای انجام سرمایه گذاری برای عمل به تعهدات آتی اجتناب ناپذیر است.

وی ادامه داد: ارائه مشاوره در حوزه سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی و نحوه اجرای صحیح برنامه ها نیازمند بررسی همه جانبه عوامل متعدد تأثیر گذار بر این حوزه است.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: در حوزه اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی استراتژی هایی برای خروج از برخی حوزه های سرمایه گذاری طراحی شده است اما اجرای چنین برنامه هایی با مسائل و چالش هایی همراه خواهد بود که برای عملیاتی کردن این برنامه ها نیز نیازمند بررسی های دقیق و کارشناسی شده هستیم.

دکتر نوربخش با اشاره به طراحی برنامه استراتژیک و برنامه عملیاتی سازمان تأمین اجتماعی در سال های اخیر گفت: برای ارائه مشاوره و طراحی استراتژی سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی توجه به برنامه های استراتژیک و عملیاتی سازمان راهگشا خواهد بود.

 ولی الله افخمی راد، معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: به منظور اصلاح پورتفوی سازمان تأمین اجتماعی از تجارب و خدمات شرکت مکنزی اند کامپنی استفاده می شود.

وی با اشاره به اراده جدی برای تعیین استراتژی سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی، گفت: بعد از تعیین استراتژی سازمان باید به این موضوع بپردازیم که کدام بخش از سرمایه گذاری ها در راستای استراتژی هست یا خیر و اگر قرار است که از یک حوزه خارج شویم این کار چگونه باید انجام شود.

افخمی راد بهینه سازی پورتفوی سازمان تأمین اجتماعی را هدف نهایی اجرای این برنامه ها عنوان کرد.

در این جلسه نمایندگان شرکت مکنزی اند کامپنی نیز به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۷ مرداد ساعت 16:24 | تعداد بازدید: 633 | کد مطلب: 46200
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/1445 sec