• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
  • اِلأَربِعا ٥ ذو القعده ١٤٣٩
  • Wednesday, July 18, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۹ اسفند ساعت 11:06 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹ ساعت 11:13 | تعداد بازدید: 2250 | کد مطلب: 4562
عضو هیأت‌مدیره سازمان تأمین اجتماعی:

توجیه اقتصادی ازمهمترین مؤلفه‌های سرمایه‌گذاری است

عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی توجیه اقتصادی، اشتغال‌زایی و ایجاد ارزش افزوده را از مهمترین مولفه‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی این سازمان دانست.
توجیه اقتصادی ازمهمترین مؤلفه‌های سرمایه‌گذاری است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر محمد حسین مهدوی عادلی با اعلام این مطلب گفت: رصد کردن برنامه‌های اقتصادی وساماندهی سرمایه گذاری‌ها در این سازمان از وظایف کارگروه اقتصادی وسرمایه‌گذاری هیأت‌مدیره سازمان تأمین اجتماعی است.
وی با اشاره به تشکیل جلسات تخصصی کارگروه اقتصادی سرمایه گذاری هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی افزود: جلسات این کارگروه ماهانه به صورت مستمر برگزار وتصمیمات اخذ شده برای بررسی نهایی وتصویب به هیأت مدیره ارسال می شود.
وی افزود: در این کارگروه پروژه‌ها با توجیه اقتصادی محک سنجی وارزیابی می شوند وهمچنین منابع و مصارف لازم برآورد می‌شود تا با منابع موجود حداکثر بازدهی  حاصل شود.
دکتر عادلی عدالت توزیعی در استان‌ها را از دیگر شاخص‌های برجسته سرمایه‌گذاری سازمان تأمین‌اجتماعی در بخش اقتصادی دانست وافزود: پتانسیل اقتصادی تمامی استان‌ها به ویژه استان‌های محروم مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و براساس امکانات وتوانمندی‌های هر منطقه و مطالعات انجام شده برای سرمایه‌گذاری اقدام می‌کنیم .
وی با تأکید بر توجیه اقتصادی هرگونه سرمایه‌گذاری توسط تأمین اجتماعی اظهار داشت: سودآوری وتوجیه اقتصادی درکنار رعایت عدالت وتوجه بیشتر به مناطق محروم از مهمترین عوامل موثر بر سرمایه‌گذاری توسط سازمان تأمین اجتماعی است.
وی با اشاره به اینکه سازمان تأمین اجتماعی از پشتوانه عظیم 38  میلیونی جمعیت کشور برخوردار است، تصریح کرد: این سازمان همواره تلاش می کند با اتکا به این ظرفیت در بخش‌هایی که منافع ملی وسازمان تأمین شود سرمایه‌گذاری کند.
عضو هیأت‌مدیره سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد: اشتغال‌زایی، ایجاد ارزش افزوده وسرمایه‌گذاری در صنایع پر بازده ازدیگرشاخص‌هایی است که برای سرمایه‌گذاری در سازمان تأمین اجتماعی مورد توجه قرار می گیرد.  

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۹ اسفند ساعت 11:06 | تعداد بازدید: 2250 | کد مطلب: 4562
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1263 sec