کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر
  • اِسَّبِت ٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Saturday, November 25, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۶ تير ساعت 17:56 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۴/۳۱ ساعت 14:06 | تعداد بازدید: 175 | کد مطلب: 44790

دیدار اعضای هیئت اجرایی خانه کارگر اراک با مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان مرکزی

به مناسبت روز تامین اجتماعی اعضای هیئت اجرایی خانه کارگر اراک با مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان مرکزی دیدار و گفتگو کردند.
دیدار اعضای هیئت اجرایی خانه کارگر اراک با مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان مرکزی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی استان مرکزی در این دیدار با تبریک روز تامین اجتماعی به بیمه شدگان ، مستمری بگیران ، کارفرمایان و کارکنان سازمان تامین اجتماعی در حوزه های بیمه و درمان اظهار امیدواری کرد که با همفکری و تعامل با یکدیگر بتوانیم خدمات با کیفیت تری  به ذینفعان خود ارایه نماییم .
محمدرضا بیدهندی  با اشاره به وضعیت تامین اجتماعی در استان مرکزی گفت : بیمه شدگان و مستمری بگیران اصلی ، تبعی استان مرکزی بالغ بر920 هزار نفر رقمی معادل 66 درصد جمعیت استان را تحت پوشش خود دارند که این نسبت از شاخص کشوری بالاتر است .
وی با اشاره به اینکه  در شرایط تورم رکودی فشارهای وارده به صندوق  های بیمه ای فشاری دو جانبه خواهد بود و این فرایند طبیعی حوزه های اقتصادی است که از یک طرف هزینه های صندوق های بیمه ای افزایش  و از یک طرف درآمدهای آنان کاهش می یابد .
بیدهندی گفت: امیدواریم در دولت دوازدهم با جذب سرمایه گذاری بیشتر شاهد رونق صنایع و به تبع آن بهبود شرایط سازمان تامین اجتماعی باشیم .
مدیر کل تامین اجتماعی استان مرکزی با اشاره به زنجیره خدمت در سازمان تامین اجتماعی گفت : خدمات این سازمان از بدو تولد تا پس از مرگ به مخاطبان ارایه می شود و به همین خاطر ارتباط مستمری بین سازمان تامین اجتماعی و بیمه شدگان و مستمری بگیران برقرار می باشد .
وی با اشاره به حذف دفترچه درمان در درمان مستقیم و مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی رویکرد سازمان به خدمات الکترونیک را از اولویت های مهم و اساسی در 4 سال گذشته  دانست .
در ادامه این نشست، مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: بهره مندی از نظریات شرکای اجتماعی به ویژه تشکل های کارگری همواره سرلوحه کار این مدیریت است.
دکتر بابک عدلی از تکمیل و آغاز به کار درمانگاه های تامین اجتماعی خمین و ‌دلیجان و مراحل پایانی ساخت درمانگاه تفرش و همچنین اولویت سال جاری جهت ساخت درمانگاه زرندیه در سال جاری خبر داد .
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت : هتلینگ بیمارستانهای ملکی استان مرکزی ، ارتقای اورژانس بیمارستان چمران ساوه ،‌امام خمینی (ره) اراک و بیمارستان شازند در سال جاری  ، خرید تجهیزات اتاق عمل برای بیمارستان ها و آغاز به کاربخش دیالیز بیمارستان امام خمینی ره اراک ، خرید تجهیزات دیجیتال تصویر برداری و آمبولانسی از اقدامات مهم در حوزه درمان تامین اجتماعی استان مرکزی است..
در این نشست، میرزایی دبیر اجرایی خانه کارگر اراک و ساوه نیز در سخنانی با تبریک هفته تامین اجتماعی به کارگران و بازنشستگان و ...  از نظم و انضباط مالی و اداری حاکم بر سازمان تامین اجتماعی در دوره 4 ساله مدیریت دکتر نوربخش ابراز خرسندی کرد و گفت : سازمان تامین اجتماعی یک صندوق بین النسلی است و مصداق کامل حق الناس است وباید از دست اندازی های سایرین مصون بماند.

همچنین در این نشست، اعضای خانه کارگر استان مرکزی از دکتر بابک عدلی مدیر درمان تامین اجتماعی این استان به خاطر پیگیری توسعه خدمات درمانی به بیمه شدگان و کارگران تقدیر کردند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۶ تير ساعت 17:56 | تعداد بازدید: 175 | کد مطلب: 44790
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/4478 sec